reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
monika3...wspaniały tekst - dziękuję za niego!

aisiuga...kochana...stało się nieuniknione, współczuje Wam, którzy Tu za nim tęsknicie. Najpiękniejsze co możecie teraz zrobić, to modlić się za utraconą duszę, one tego potrzebują.

Haniu - wracam w niedziele. Ale w pierszej połowie lipca mnie nie ma, bo wybywamy z Hakerem.

...

Do usłyszenia dziewczyny, lecę na rybkę.
 
reklama

Nie potrafie inaczej wesprzeć Moni jak tylko będąc TU na tym wątku, chociaż tak naprawdę nie potrafię wczuć się w jej sytuację...ale mam wielką nadzieję że Monika wie że przy nas nie musi niczego udawać, może być sobą a my...My będziemy pamiętać i wspierać jak umiemy najlepiej...może czasem bardzo nieudolnie, może zbyt natrętnie...ale jak inaczej pomóc przetrwać żałobę ?? Nie wiem....
podpisuję się pod tym...

Moniu przesyłam pozdrowienia i uściski...
 
Moniś co u Ciebie? Mama nadzieje ze masz piekna pogode i wykorzystujesz ja na maksa:tak:
Przepraszam...jeśli napisałam cokolwiek co Ciebie kochana lub kogos uraziło...
Ściskam i pozdrawiam........

Maju..Słońce..Promyczku Kochany....
 
Cześć kochana....:)
Jak tam w wielkim świecie??? Przygotowania do powrotu pewnie...
Pozdrów proszę ode mnie i Macieja swoją drugą połowę :)
Życzę szczęśliwej podróży...wysokich lotów...
Pozdrawiam, ściskam i przesyłam buziaki....



Majeczko Aniołku.....pamiętam.....
Tak bardzo mi przykro...Boże....tak bardzo :(((((
 
Chciałam wam się pchwalić moje drogie.... w sobotę rano ZDAŁAM PRAWO JAZDY :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Baaardzo się cieszę bo to już było 3 podejście :zawstydzona/y:....

Pozdrawiam was kochane i was MM.....całuję
papapa
 
MAJECZKO, KOCHANY ANIOŁKU..I JA W TEN DZIEŃ ..OD RANA MYŚLI MOJE KRĄŻĄ WOKÓŁ CIEBIE...MAJU MIMO WSZYSTKO..TO TWÓJ DZIEŃ...DZIECIĄTKO KOCHANE...
 
Hej dziewczyny!
Wróciłam do pracy po 3 tygodniach urlopu i w końcu mogę coś napisac, bo w domu nie mogłam wejśc w żaden sposób na forum.

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.
Moniś mam nadzieję, że pobyt w Anglii Ci posłuży.

Magda - gratuluję zdanego prawa jazdy, Olu Tobie dzidziusia!

Bardzo za Wami tęskniłam dziewczyny!
Miłego dnia!

li-6403.png


 
reklama
Chciałam wam się pchwalić moje drogie.... w sobotę rano ZDAŁAM PRAWO JAZDY :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Baaardzo się cieszę bo to już było 3 podejście :zawstydzona/y:....

Pozdrawiam was kochane i was MM.....całuję
papapa
MADZIU GRATULUJĘ ZDANIA PRAWA JAZDY !!!!!!!

Moniko i jak już w domciu !? Pozdrawiam Cię serdecznie !!!! :))))

Mamo Kuby my też tęskniłyśmy !
A jak Tatko się czuję ????

Miłego dnia dziewczyny , DUŻOOOO SŁOŃCA !!!!!!!:-):-):-)

POZDRAWIAM :))

 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry