reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszek do prania dla niemowlaków

Dołączył(a)
26 Luty 2018
Postów
14
Dziewczyny w czym pierzecie ubranka, kocyki, rożki itd dla swojego maleństwa?? Wybór jest ogromny i nie mam pojęcia co wybrać. Więc jaki proszek i płyn do płukania polecacie?
 
reklama
Hej, ja piorę od samego początku w Jelpie, tylko wybrałam kapsułki, a płukam w Dzidziusiu. Żadnej wysypki, ani noc z tych rzeczy nie bylo, więc mogę szczerze polecic:-)
 
Polecam - Bobini, Lovella lub jelp (u nas wszystkie się sprawdzały) ale jako płyn do prania a nie proszek (lepiej się wypłukuje z ubranek). I z tych samych firm masz płyny do płukania.
 
prałam w lovelli, dzidiusiu, jelpie, płynie bobini i jak dla mnie bez różnicy. jedyna różnica to jest w cenie chyba ;) kupowałam to, co akurat było na promocji, bo moich chłopaków nic nie uczulało

mam specjalny program w pralce na pranie dziecięcych z większą ilością płukań, więc nie robiło mi też różnicy czy był to płyn do prania czy proszek

na później polecam zaopatrzyć się w mydełko odplamiające dr Beckmann - świetnie usuwa plamy, zwłaszcza te po kupce
 
Ja prałam w loveli teraz córka ma prawie 1,5 roku i od jakiegos czasu piore razem z naszymi rzeczami w kapsułkach Vizira ;-)
 
U nas corka jest uczuleniowcem i mimo tego że też mam program na pralce dla dzieci i alergików (podwójne plukanie) to przy proszkach czasem i tak te uczulenia się zdażały. No ale przy alergikach tak to jest. Córka dopiero od 3 roku życia ma prane rzeczy w normalnych proszkach bo wcześniej każde próby zmiany środków do prania prędzej czy później kończyły się uczuleniem. Syna rzeczy piore w normalnych proszkach od 9 miesiąca życia.
 
reklama
My używany mleczka do prania lowelli zarówno do koloru jak i białego.pieluszki i pościel dodatkowo używam płyn do płukania tej samej serii .synek ma dwa latka wiec coraz częściej jakaś cześć jego garderoby jest prana z moimi ubraniami w persil sensitiv -płyn do prania
Proszków u nas w domu nikt nie używa
 
Do góry