reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

Nie wiem co dziś w moją małą wstąpiło-już kilka dni sama zasypiała ładnie w łóżeczku a dzis jak ją tylko włoże to od razu histeria. Wogóle strasznie marudzi, jak ją wezmę na ręcę to całą się wije i rzuca nóżkami-może ją coś boli, albo znów te zęby dokuczają. Jak taki cały dzień będzie to chyba padnę
 
reklama
Nie wiem co dziś w moją małą wstąpiło-już kilka dni sama zasypiała ładnie w łóżeczku a dzis jak ją tylko włoże to od razu histeria. Wogóle strasznie marudzi, jak ją wezmę na ręcę to całą się wije i rzuca nóżkami-może ją coś boli, albo znów te zęby dokuczają. Jak taki cały dzień będzie to chyba padnę
ja to miałam wczoraj o 22!ona wyła.nie płakała a wyła.wiem ze to ten ząb!!idzie idzie i wyjść nie może
 
a ja już po! fajnie było :-)

wiecie co? to i moją dzis coś męczy.... nie dość,że znowu śpi po 20-30 min to jeszcze między spaniem jakaś marudna i bardzo mało zjadła...normalnie nawet balkon nie pomaga od paru dni...
a fryzura oki, odważna bardzo ale myślę,że do ciebie pasuje!! no i tylk jakiś zdecydowany kolorek! taki jak masz będzie fajny!
 
a ja już po! fajnie było :-)

wiecie co? to i moją dzis coś męczy.... nie dość,że znowu śpi po 20-30 min to jeszcze między spaniem jakaś marudna i bardzo mało zjadła...normalnie nawet balkon nie pomaga od paru dni...
a fryzura oki, odważna bardzo ale myślę,że do ciebie pasuje!! no i tylk jakiś zdecydowany kolorek! taki jak masz będzie fajny!
ja juz kolorek mam-----czerwony se zrobiłam.ponoć ma dzis u nas wybuchnac nastepny wulkan i zapowiadają trzęsienie ziemi!!tak sie dygam ze juz sie spakowalam na wszelka i mala do pokoju swego z łóżeczkiem tez dziś w nocy dam.
 
ja juz kolorek mam-----czerwony se zrobiłam.ponoć ma dzis u nas wybuchnac nastepny wulkan i zapowiadają trzęsienie ziemi!!tak sie dygam ze juz sie spakowalam na wszelka i mala do pokoju swego z łóżeczkiem tez dziś w nocy dam.

czerwony jest suuuperrrrr:tak:
wulkan?? i jakieś ostrzeżenia dają??? no to spoko...ja też bym się bała...a wiedzą,że dzis ma wybuchnąć? niezła technologia...:cool:
 
ja juz kolorek mam-----czerwony se zrobiłam.ponoć ma dzis u nas wybuchnac nastepny wulkan i zapowiadają trzęsienie ziemi!!tak sie dygam ze juz sie spakowalam na wszelka i mala do pokoju swego z łóżeczkiem tez dziś w nocy dam.

No nieźle tam macie.... Tyle sie teraz słyszy o tych trzesienoach ziemi strach pomyśleć a co dopiero przezyc cos takiego.... :/
 
kobietki

byłam dziś na chwilę w pracy no i wracam już na stałe 23 maja. ale jeszcze nie wiadomo jaką budowę dostanę.
maria fryzura super i myślę, że tobie będzie bardzo dobrze, jesteś osobą odważną, przebojową, pełną temperamentu i taka fryzura jest jak najbardziej dla Ciebie. przyślij fotę jak już zrobisz.
ania macek jeśli cię to pocieszy to mopja Frana też nie lubi jeździć samochodem i płacze a nie daj Boże żebym stanęła na światłach. niestety zabawki nie pomagają.
umi dziś tylko jogurcik i kalafior dieta dobrze i o dziwo samopoczucie też.

zdjęcia pokoiku ale jeszcze nie skończony
 

Załączniki

  • SL370906..jpg
    SL370906..jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 20
  • SL370905..jpg
    SL370905..jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 21
  • SL370902..jpg
    SL370902..jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 19
  • SL370903..jpg
    SL370903..jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 20
  • SL370911..jpg
    SL370911..jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 17
  • SL370914..jpg
    SL370914..jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 19
  • SL370907..jpg
    SL370907..jpg
    14 KB · Wyświetleń: 25
ty no pokoik w deche!!szkoda ze ja nie moge nic malej zrobic w pokoju!wynajmuje chaty zawsze tutaj.namawiam mego starego zeby kupic ale on kreci nosem.a komus nie bede przeciez pikoju remontowac ach!!!fak!
 
czerwony jest suuuperrrrr:tak:
wulkan?? i jakieś ostrzeżenia dają??? no to spoko...ja też bym się bała...a wiedzą,że dzis ma wybuchnąć? niezła technologia...:cool:
no no lawa cały czas z niego sie leje.u kumpeli męża w pracy gadaja tylko o tym a ona tez siedzi w dzieckiem w domu pos......
pierwszy jak wybuchł to ewakuowali 500osób wczoraj.zaraz wam podeśle filmik.a nie czytałyście wczoraj na necie o tym???
 
reklama
chciałam by było kolorowo i wesoło. a z wynajmowanym mieszkanie to wiem jak jest , bo też długo wynajmowałam zanim kupilismy.
 
Do góry