reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

 • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

  Jesteś rodzicem wspierającym dziecko w rozwoju? I bardzo pięknie. Przez najblizsze 10 tygodni wesprzemy cię w twoich działaniach. Wskakuj na Farme Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

  Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Natto: Zdobądź nagrody!

  Koniecznie wyślij dziecko na bezpłatną lekcję gotowania online. 23 kwietnia 2021 r. godz. 15:30 - Gotowanie z dziećmi - Katia Roman Trzaska Little Chef Możecie obejrzeć na żywo lub odtworzyć później: Idę gotować!

  Bardzo ważny webinar dla rodziców dzieci 0-10 lat o 27 kwietnia 2021 r. godz. 9:30 - webinar - Jak jedzenie wpływa na prawidłowe mówienie? z logopedką Agnieszką Stefaniak - Sołygą (wiem, że niektóre z was ją uwielbiają tak jak ja) Porozmawiamy np. o nadwrażliwościach sensorycznych, wybredności, kształtowaniu mowy. Możecie obejrzeć na żywo lub odtworzyć później: Włączam sobie powiadomienie!

  Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Przechowywanie komórek macierzystych w PBKM

Maagie_KS

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Luty 2012
Postów
15
Hej dziewczyny, podbijam wątek, dacie znać, czy finalnie zdecydowałyście się na przechowanie komórek macierzystych? W PBKM czy innym banku? Sama mam przed sobą tą decyzję więc będe wdzięczna za porady. Jeśli chodzi o bankowanie publiczne, nie mozna krwi pobrać i oddac na ten cel, w nfz skończyły się fundusze.
 
reklama
Dołączył(a)
6 Kwiecień 2021
Postów
1
STANOWCZO nie polecam. Przy porodzie zapewniano nas, że komórki mogą być wykorzystane także przez rodzeństwo. Nasza córka zmarła nagle w wieku 6lat na rdzeniaka zarodkowego. Natychmiast poinformowaliśmy telefonicznie PBKM o zaistniałej sytuacji. Zostaliśmy poinformowani, że w powyższej sytuacji pobrane komórki NIE NADAJĄ się do dalszego wykorzystania. Zgodnie z naszą wolą mogą być przekazane do badań naukowych lub zniszczone. PBKM wykorzystując naszą traumę po śmierci dziecka skutecznie odwlekało rozwiązanie umowy ( do rozwiązania umowy potrzebny był m.in. akt zgonu dziecka), że zdążyli wystawić fakturę za kolejny okres rozliczeniowy wiedząc, że pobrany materiał do niczego się nie nadaje. Stanowczo odradzam.
 

Podobne tematy

Do góry