reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przedstawmy się

Imie: Ola
wiek: 29 lat
związek: mezatka od 2 lat
termin porodu: połowa Maja
Ilosc dzieci : narazie jedno: Maja lat 4,5 - cały czas pyta kiedy będzie miec 5 :D, drugie w drodze :)
zawod: praca biurowa - handlowiec, poza tym prowadze salon fotodepilacji
skad jestem: Piaseczno k. Warszawy
co lubie robic: spedzac czas z nablizszymi w tym znajomymi, ogladac filmy z mezem, kolorowac z corka, czasem lubie sie nudzic :)
 
reklama
Imie:Maryla
wiek:24 lata

związek:męzatka od 2 lat od 9 razem :)
termin porodu:28-30.05.2011
Ilosc dzieci :to będzie nasze pierwsze maleństwo
zawod:mam sklepik dzieciecy
skad jestem:zachodniopomorskie :)
co lubie robic:pracować spać wylegiwać sie w łuzku, zakupy, spacery , zbieranie grzybów i takie tam :)


widze że niektóre rodzą na początku maja , mialyście już jakieś badanie ?? ja na pierwsze ide 2.10 i wczoraj dowiedziałam sie o ciąży :) czekaliśmy na nią 5 m-cy a 6 cykli
 
Imie:Maryla


widze że niektóre rodzą na początku maja , mialyście już jakieś badanie ?? ja na pierwsze ide 2.10 i wczoraj dowiedziałam sie o ciąży :) czekaliśmy na nią 5 m-cy a 6 cykli
maryla tak... ale o tym piszemy niżej....;-)
https://www.babyboom.pl/forum/maj-2011-f370/nasze-wizyty-u-lekarza-i-zdjecia-usg-43740/index18.html

zapraszam nowe mamy do iudzielania się na naszym majowym temacie:-) https://www.babyboom.pl/forum/maj-2011-f370/maj-2011-a-43445/index58.html
 
Imię: Agnieszka
wiek: 31 lat
związek: mężatka od 3 lat
termin porodu: 26 maja
Ilość dzieci : nie licząc Fasolki,jeden synek-Radek
zawód: housewife:-D
skąd jestem: Kluczbork,woj.opolskie; obecnie Swords-Irlandia
co lubię robić: czytać,wycieczkować się;-),moim nałogiem jest BB:zawstydzona/y:
 
no teraz kolej na mnie:
imię: Aneta
wiek: 24 lata
związek: 6 wspólnych wspaniałych lat (narazie bez obrączek, ale chyba niedługo) :D
termin porodu: ok 10 maj według lekarza, ostatnia @ 26.07
ilość dzieci: To mój pierwszy skarb
zawód: wolny he he
skąd jestem: urodziłam sie w Bielsku-Białej obecnie od 3 lat mieszkam w Atenach (Grecja)
co lubię robić???: hmm.. najbardziej to kochać swojego przyszłego męża i go uszczęśliwiać, gotować i jeść, tańczyć :D

a więc miło mi was poznać majóweczki
 
A ja dziś dowiedziałam się, że prawdopodobnie jestem w ciąży, prawdopodobnie bo zrobiłam test i wyszedł pozytywnie tylko nie wiem na ile można tym testom ufać:(... w poniedziałek zrobię kolejny.
Póki co się przedstawię:), a więc:
imię: Marika
wiek: 26 lat
związek: 10 lat razem, od 2 lat małżeństwo:)
termin porodu: według ostatniej miesiączki na 25 maja
ilość dzieci: pierwsze szczęście
zawód:-----------------
skąd jestem: DST
co lubię robić: NIC-leniuchować, to jest to co tygryski lubią najbardziej:)!
 
Imie: Julita
wiek: 28 lat
związek: od 11 lat w związku, od 3,5 mężatka
termin porodu: zobaczymy co ginek powie
Ilosc dzieci : córeczka i fasolinka :) no i w sumie to mąż - też jak dziecko i psiak - też jak dziecko
zawod: ekonomista, obecnie mamusia na pełny etat
skad jestem: Wrocław
co lubie robic: wiele tego ale obecnie to najbardziej zajmować sie córeczką

Pozdrawiam Wszystkie Majówki :)
 
reklama
Imię: Magdalena
Wiek: 25 (prawie;-))
Związek: małżeński :-p
Termin porodu: 12.05.11 (podobno)
Ilość dzieci: jedno - w drodze:-)
Zawod: nauczycielka, przynajmniej na papierze ;-)
Skąd jestem: obecnie w Irlandii, od 3 lat; oryginalnie: dziki zachód - lubuskie
Co lubię robić: czytać
 
Do góry