reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisownik, czyli nasze pomysły na ...

reklama
z rzeczy na impreze robie zawsze koreczki, zawsze schodza, robie takie mixy:
- ser, papryka, kabanos
- ser, szparag marynowany, wedlina konserwowa
- ser mozarella (ten biały w kulce), pomidorek koktajlowy, oliwka czarna
- pieczarka marynowana, kabanos, oliwka zielona
ogolnie to moje ulubione składniki i mieszkam je tez miedzy sobą.

dziewczyny jeszcze ta strona jest fajna z przepisami na impreze, kiedys korzystałam:
Link do: Przekąski na Imprezę - Przepisy - Na zimno - Na gorąco | Blog kulinarny
 
moje ulubione przekąski na impreze:

-tortilla z paprykowym nadzieniem
Link do: Tortilla z paprykowym nadzieniem – przepis krok po kroku – przepisy.pl

-parówki w cieście francuskim :D

-babeczki z łososiem [kruche kupne słone babeczki, krem z ricotty i koperku a na górę łosoś wędzony]

-ślimaki z tortilli

-ślimaki z ciasta francuskiego z szynką i serem
Link do: Ślimaczki z ciasta francuskiego z szynką i serem - KulinarnePrzeboje.pl

-krakersy z pastą serową (starty ser + czosnek + majonez)

-krakersy z pastą z tuńczyka
 
Aga ubije 22 godz a ja wlazla na Twojego bloga przeczytala przepis na salatke z grapefruitem i roszpunka i te pieczone ziemniaki dostalam slinotoku i ucieklam bo taka glodna sie zrobilam,a salatke chce juz zjesc !!!!!!!!!!!juz !!!! No nie mi chyba hormony zaczynaja buzowac :(wrrr

f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
reklama
Do góry