reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przygotowania do ciąży :)

Ma pic kawe?
A ja wlasnie slyszalam ze kawy nie powinien bo ona obniza ich zwotnosc.
Super! Nastepna niepewna rzecz.
Jak tak mówisz to będę w niego wlewac litrami :) Żartuję oczywiście. ;)
Nie wiem jak mam go zmobilizowac do rzucenia palenia bo przeciez papierosy tez maja zly wlpyw na te male biale robaczki :)
 
reklama
Moj pali i jest oki!!! Ale pije kawe!niema jej pic za duzo ale tak wsam raz!! a jak nie lubi to z 30 min przed przytulaniem kilka lykow!!! :)
 
ja o tym słyszałam - plemniki są bardziej żywotne.

Jak widać u Lilith poskutkowało !! A... będą bliŹniaki?
 
Oj jakbym chciala :):) ale niewiem...myslalam ze nie bo widzialam tylko jeden pecherzyk ale ponoc w pecherzyku moga byc dwa dzidziusie!!!:):) ale byloby super!!!
 
Witaj Moniczko**20.
Nie stresuj sie tu jest bardzo przyjazna atmosfera.Nie ma czym sie krepowac.Jak cos Cie nurtuje to pisz.Dziewczyny jezeli tylko beda w stanie to na pewno odpowiedza. :) :) :) :)
 
reklama
MONIKA **20   witaj... i nie czuj się obco... u nast tak rodzinna atmosfera... zawsze można popytać... poprosic o radę... dziewczyny są  SUPER...
 
Do góry