reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

Pati ja byłam na patologii ciąży w Wojewodzkim i jestem niezadowolona bo przeleżałam 5 dni i dopiero na wypisie przeczytałam tak naprawdę jakie było rozpoznanie. Nie wymagam dużo, ale jesli sytuacja dotyczy mojego dziecka no to sorry martwię się i chcę żeby było wszystko ok, a ja 4 dni na konsultację 5 min chirurga czekałam:wściekła/y: Co nie zmienia faktu że na Wyspiańskiego same badania również nie były przyjemne:no:

No niestety taki to urok naszych polskich szpitali :-( Ja tylko wyraziłam własną opinię ;-)
 
reklama
Pati i Agniesia gratulacje synków zdrowych i dużych!!! Oby się chowali dobrze i dali mamusiom pospać w nocy :-)

Olga współczuję przeżyć, nazbierało się trochę kłopotów na ten końcowy czas. Niech się jak najszybciej rozwiążą. No i oby mężowi muchy z nosa wyleciały, bo taki potrzebny Ci teraz.

Mamba do 15.09 już nie tak daleko :-)

A tak a propos naszej kochanej służby zdrowia to dobijają mnie informację, że dopiero jak ktoś zapłaci, to ma to co mu się z ubezpieczenia prawnie należy, tak nie powinno być i tyle :no:
 
hej hej :) kłopotami się nie przejmuję, mężowi przeszło i jest w porządku, dobiłam do terminu i na razie nic się nie dzieje, cisza i spokój, i wszystko jest OK.

ja byłam wczoraj na wyspiańskiego na oddziale na ktg, trafiłam idealnie - na moją ulubioną pielęgniarkę sprzed półtora roku :p poznała mnie oczywiście, i niedługo znów się z nią spotkam :p

nie jestem pewna czy jestem już gotowa na ten poród, ale kto jest gotowy na coś takiego? :p

moje domowe i przygotowaniowe sprawy pomału postępują, coś tam mam już przygotowane więc najgorzej nie jest, humor mi nawet dopisuje

pozdrawiam Was i całuję :*** miłej nocki, idę spać
 
pati gratulacje !!!!!!!!!!! Pochwal się synusiem:)


Olga Ty juz niedługo też będziesz tulić maluszka;) SUPER


agniesia gratuluje;)również proszę o pochwalenie się synusiem.


mam nadzieje,że dobrze czujecie się po porodzie;)

Moja Laurunia nerwowa strasznie i duzo czasu trzeba jej poświęcać .. ząbki jej chyba idą
 
Tonya no zobaczymy czy to akurat będzie 15 wrzesień:happy: za tydzień wizyta i się okaże co z moją szyjką i czy dostanę ten antybiotyk, ale pewnie tak:tak:
Olga no widzisz każdemu przechodzą złości ;-) U was na sierpniówkach to pewnie większość już rozpakowana a Ty dalej się zapierasz:-D Ja bym tam była już sfrustrowana że moje dziecię nie chce wychodzić:tak: Ja życzę lekkiego porodu;-)
Pieszczoszka no tak już z dziećmi jest:tak: Ale jak się sama pozłości przez chwilę to nic jej nie będzie a ty będziesz też mniej zestresowana. Takie małe dzieci już wiedzą jak nas sterroryzować:sorry2: Niestety a więc pamietaj z ta uwagą to rozsądnie:tak:
 
Oto moje dwa największe skarby na świecie Igor i Maksymilian,mamusinkowe serduszka:)))Dziewczyny na Wyspiańskiego jest naprawdę super,wszyscy życzliwi i pomocni,leżałam 5 dni i nie trafiłam na nikogo nie miłego....Dziękuję za gratulację kochane,a mój młodszy synuś narazie pięknie ssie cyca i śpi z przerwami na bąki:-)W razie potrzeby podziele się szczegółami z pobytu i porodu na wyspiana,pozdrawiam:-)buziaki:*
315304_453278064703137_450898951_n.jpg
 
No to masz facetów koło siebie :-D Ja już bym też chciała mieć mojego obok:tak: Może napisz jeszcze co tam tzreba spakować do tego szpitala aktualne informacje zawsze najlepsze;-)
 
Ciekawe co z Olga bo gdzieś wyczytałam, że zaczęły ja męczyć skurcze więc może już leży w szpitalu z swoją drugą pociechą?? kto wie:laugh2: Ja zamówiłam właśnie wózek dla juniora i teraz tylko czekać trzeba kiedy fura przyjdzie. :tak:
 
reklama
Hej dziewczynki,maleństwo śpi więc mam chwilke na ploteczki;-)
Mamba pochwal się furą,ja kupiłam espiro vector seledynowy i jestem bardzo zadowolona:-) Jeżeli chodzi o rzeczy przydatne w szpitalu to z dokumentów dowód osob.,karte ciąży i dowód ubezp.(chociaż ode mnie nikt nie chciał).Kapcie,klapki pod prysznic,ręczniki płyn do higieny int.,podkłady 2 paczki,podpaski bella mama 2 paczki,majtusie siateczkowe ja miałam 3 pary i się bardzo sprawdziły,2-3 koszule, stanik do karmienia i kosmetyki do codzienne toalety.Bardzo przydał mi się ręcznik papierowy do wycierania krocza po prysznicu,woda mineralna(kilka butelek).Dla dzidziusia krem przeciw odparzeniom,pieluszki pampersy,chusteczki wilgotne.Ubranka dają swoje,ja miałam swój kocyk dla syncia,bo dość chłodno było na oddziale...chyba wszystko,jak coś istotnego sobie przypomnę to napiszę...dziewczyny dużo szczęścia i łatwego porodu życzę zwieńczonego ślicznym,różowym maleństwem...pozdrawiam Aga z chłopakami:)))
 
Do góry