reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

reklama
wow, ktoś się odezwał po 2 miesiącach ciszy :p
Patusia to super macie teraz z Szymkiem. My codziennie pobudka ok. 6:20 i bawimy ;)
Co do tych zajęć z piłki noznej o których Ci mówiłam, bylismy ale kicha moim zdaniem. Jakoś 35 zł za zajęcia, trochę chaotycznie prowadzone i zero zabaw między dziećmi. Tylko rodzic z swoim dzieckiem się bawi, takie rzeczy, że Zuzka najmłodsza a wymiatała bo to wszystko to my z nią sami w domu robimy.
Poza tym co do postępów to goni mały pożeracz wszystkiego... najchętniej żywi się papierem, gazetkami i książkami choc ostatnio piach na błoniach też był ok. 8 zęborów i chyba cos rośnie znowu bo ślini się masakrycznie i całe łapy pcha do buzi...
piszcie co tam słychać u was
 
kornelka, asinka - witajcie :)

wątek nam zamarł totalnie... pogoda piękna ostatnio, co porabiacie dziewczyny?? ja marzę o basenie ale kasy nie mam, strasznie droga ta przyjemność na startowej :/ na konopnickiej taniej ale nie ma tam chyba brodzika dla naszych maleństw? był ktoś już w tym roku?
ostatnio byliśmy nad jeziorem w międzybrodziu pod żarem ale nie kąpałam się bo mój mąż słyszał gdzieś że jest zakaz i strasznie brudno. my się tam zawsze kąpaliśmy, pewnie zawsze zakaz był... no ale tym razem nie weszłam do wody, znajomi nasi jak zawsze się kąpali i kąpią się już od miesiąca i twierdzą że nic im nie jest :p
 
W Czechowicach jest tanszy basen ten odkryty. Ale może za daleko dla Was :-) ja ostatnio byłam nad J. Żywieckim i było spoko. A teraz korzystam z ogrodu mojej ciotki, bo na wczasach :-)
 
czechowice zdecydowanie za daleko :p za paliwo co spalę bym dwa razy na startową weszła :p
próbowałam znaleźć jakieś komunikaty o czystości wód ale nic nie znalazłam... zresztą do międzybrodzia też mam daleko. poszłabym w piątek na tą startową z Hanią, Natalia będzie w przedszkolu - ale nie mam z kim iść a sama bez sensu, nudno by było...
Asinka, super masz fryzurę :)))
 
reklama
A no to fajnie, zawsze to lepiej mieszkać w Bielsku niż na wsi tak jak ja.:D a powiedzcie mi co podajecie swoim maluchom do picia w takie ciepłe dni? Bo moja mała jest na butelce i ani wody ani herbatki nie chce pić..
 
Do góry