reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przyszłe mamy Lublin

U nas coraz bliżej do wypakowania, termin na koniec marca ale raczej niedotrzymamy. Narazie trochę lezakujemy bo mały pcha się bardzo na swiat, a tu jeszcze wszystko niegotowe. A jak tam Twój maluszek? Rosnie, zdrowy?
 
reklama
u mnie masa nauki bo sesja za pasem.. juz moj mozg nie ogarnia :( czekam z utesknieiem do 15 lutego az sie zakonczy ta harówa.. oby sie obyło bez poprawek to bede mogla juz niedlugo sie cieszyc urlopem dziekanskim i przygotowywac kącik dla maluszka... wiekszosc rzeczy juz mam, brakuje mi tylko komody i rzeczy do szpitala i kosmetykow...
 
Powodzenia na sesji[emoji5] samych piątek [emoji6] czasem brakuje mi studiów ale i się cieszę bo teraz byłoby mi już ciężko je ogarnąć.
My też w szale zakupów, chodŹ im bliżej rozwiązania tym bardziej mi się nie chce myśleć co jeszcze trzeba. A teraz jak już jestem mało mobilna to wogole ochoty brak na cokolwiek.
 
Hej dziewczyny :) czy możecie polecić w luxmedzie dobrego ortopede? I czy jeżeli to będzie kontrola kolejną to mam sie zapisać na USG bioderek czy wizytę? Kazano nam się zgłosić za 3msc do kontroli, w poprzednim badaniu wszystko było ok tylko lekarz kazał drażnić stopki żeby nie uciekały do wewnątrz i nie wiem czy ta kolejna wizyta jest żeby powtórzyć USG czy zwykłe badanie? Pierwszy raz nie byliśmy w luxmedzie bo mała miała jeszcze nie wyrobioną kartę i nie wiem na co się zapisać.

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jurczux ja chodzę z młodym do ortopedy na magnoliową i tam co wizytę mam usg bioderek (byliśmy dwa razy i teraz w maju mamy się pokazać)
 
Dzięki :) to zapisze się na USG, jak coś będzie nie tak to pójdziemy dodatkowo na wizytę.

Ja nie mam monitora oddechu i szczerze uważam to za zbędny wydatek (chociaż znam osoby dla których to podstawa spokojnego snu) ;) ale ja z tych opanowanych :)

Moja córka zaraz będzie miała 4 msc, ale ten czas leci ;)

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez myślałam o monitorze oddechu ale w koncu nie kupilam. Ja to matka wariatka i czasem w nocy budzę się i sprawdzam czy Mała oddycha.
 
Do góry