reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Dzisiaj Dzień Ojca i z tej okazji zapraszam cię do wysłuchania rozmowy, której bohaterem jest Patrick Ney. Psycholog, doradca rodzicielski, tata dwóch córeczek, urodzony w Anglii, co w tej historii ma również znaczenie ;) Posłuchaj rozmowy

Natomiast o 17:00 zapraszam Cię na live z Agnieszką Hyży - porozmawiamy o rodzicielstwie, macierzyństwie i oczywiście o ojcostwie. O tym co robić z "dobrymi radami". Dołącz

reklama

Przyszli Tatusiowie

siwucha12

mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)
fantazja ja mam tak samo-chociaż lekarz powiedział żeby ograniczać seks na początku, to ten nawet woli nie myśleć o "pieszczotach" bo sie boi:-) także też celibat....ale moze się wkońcu przekona że "troszkę" możemy hihi

reklama

asylan

mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a
Miasto
Melbourne, Au
w pierwszej ciazy lekarz zabronil nam pierwsze 3 miesiace a teraz nie mam pojecia wiec z ostroznosci przeznaczamy tylko weekend na sex... ;))))

E

efilo

Gość
Skoro już na taki temat zeszło...
Ja chyba się wstrzymam do konsultacji z lekarzem. I nie z seksem w ogóle tylko z moim... zaspokojeniem że tak to nazwę.
Ostatnio jak mi było tak baaaaardzo cudownie to jednocześnie przeszył mnie taki ból w macicy że myślałam że mi coś fasolkę chce na żywca wyciąć. Prawdopodobnie to od skurczów, ale nieźle się przeraziłam :eek:
Spotkałyście się z czymś takim? :confused: Co radzicie?

siwucha12

efilo to moze rzeczywiście odpuśćcie sobie rozkosze. Ja tak nie miałam bo narazie nie próbuję, skoro lekarz przestrzegał.

Blanes

Czerwiec 07', Styczeń 10'
Miasto
Kraków
Mnie lekarz też przestrzegał przed współżyciem w pierwszym trymestrze, a zwłaszcza w czasie gdy normalnie byłaby @. Ale z tego co wiem to sam orgazm nie jest szkodliwy. Chodzi o to aby nie stymulować macicy do skurczów.

E

efilo

Gość
Hm. Z tego co mi wiadomo orgazm i skurcze są symultaniczne. Więc może to właśnie jest powodem.
Wstrzymam sie do poniedziałku. A kiedy miałam mieć @ to nie śledzę od czasu zobaczenia dwóch kreseczek:baffled:

Blanes

Czerwiec 07', Styczeń 10'
Miasto
Kraków
:confused: hmm, pewnie masz rację, nigdy nie zagłębiałam się w ten temat tak bardzo. Może ma znaczenie rodzaj oragazmu? W sumie to nie wiem. Gdzieś wyczytałam, że orgazm jest ok. :laugh2: :tak: :cool2:

siwucha12

Chyba rozwieję wątpliwości:-) no więc w książkach piszą że orgazm wywołuje skurcze macicy(to informacja również dla starających się, ponieważ istnieje największe prawdobodobieństwo zajścia w ciążę gdy kobieta ma orgazm, gdyż kurcząca macica "zasysa" nasienie) czyli orgazm=skurcze macicy. Ale nie oznacza to że trzeba żyć w celibacie-tylko tam gdzie ciąża jest zagrożona najcześciej właśnie w I trymestrze należy się powstrzymywać od wielkich uniesień:-)
Ale filozofuje.....hihi...ale to informacje książkowe

reklama
E

efilo

Gość
Dzięki Siwucha.
A swoją drogą jak się starasz o dzidzi to org jak najbardziej, ale córeczkę to już lepiej robić bez.

Do góry