reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Puste jajo płodowe-wyniki badań

Ja miałam zabieg 4 dni temu.Ale już od ponad tygodnia wiedziałam,że poronię.
Nie krwawię już.Na drugi dzień bolały mnie nogi w pachwinach,stąd wiem,że całe znieczulenie zeszło i nie odczuwałam żadnych bóli wewnątrz.
Lekarka na obchodzie kazała mi wrócić do tabletek antykoncepcyjnych.Przytaknęłam,bo mnie nie słuchała.Oszalała.W życiu nie wezmę już ani jednej.Kazała mi odczekać 2 miesiące.
Póki co nie planuję dziecka.Chcę się lepiej przygotować.Fizycznie i psychicznie.
Zaniedbałam się oddając cały swój czas córeczce.

Dziękuję Wam za każdą wypowiedź.
 
reklama
Ja tez jestem po ciazy z pustym jajem.
Ponoć ciężko by doszło po raz drugi do takiej sytuacji.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 25t6d [emoji594]
 
Też dotarłam do takich informacji.To bardzo pocieszające.Aczkolwiek jak usłyszałam na usg,że nic się nie rozwija-był to dla mnie szok,bo nigdy wcześniej nie spotkałam się z czmyś takim...
Do tej ciąży podeszłam inaczej-postanowiłam cieszyć się nią od pierwszego dnia.
I dostałam pstryczka w nos.
 
W 30.06 miałam wyłyżeczkowaną macice z powodu pustego jaja płodowego. Był to 9w3d. Za 3tyg mam dzwonic po wyniki badan histopatologicznych. Nic wiecej do badania u mnie nie brali :(
Ginekolog kazał mi brać kwas foliowy ponoc odpowiada za podzial komorek co czesto jest przyczyna pustego jaja (tak mowil)
 
Ja miałam 21.06 i czekam nadal na wyniki.Jednak jak dziewczyny pisały nie powinnam oczekiwać nie wiadomo czego...

Mnie pobrali śluz z nosa i ze skóry w pachwinie.Lekarka powiedziała mi,że od każdego kto zostaje w szpitalu takie coś muszą pobrać.Chodziło o bakterię MRSA i jeśli będę miała pozytywny wynik to mój lekarz rodzinny skontaktuje się ze mną i zaleci mi leki.Ale obeszło się bez tego.

Miałyście badania kontrolne po zabiegu?
 
Mysiaka92 widzę,że masz już Dzieciątko.Ja też mam już Córeczkę.Miałaś problemy z zajściem w ciążę?
Pytając lekarza-wkoło jak mantrę powtarzała,że mam się zabezpieczać przez 2 cykle.Najlepiej gdybym wróciła do tabletek,które brałam.Nie wrócę do nich,bo źle się czułam po nich i chyba nie chcę kolejnych.Na pytania o ewentualne powikłania wydawała się być głucha i powiedziała,że zabieg wszystko przywrócił do normy.Zastanawiam się co dalej.Czy mogą być powikłania.Problemy z zajściem w kolejną ciążę.Do tej pory w pierwszym cyklu udawało nam się począć dzieciątko.
Gdy zapytałam o wizytę kontrolną,powiedziała,że nie ma takiej potrzeby,jeśli będę czuła się dobrze.

Dziękuję za odpowiedź.
Hm... póki co nie w głowie mi,bo rzeczywiście chcę fizycznie i psychicznie nastawić się na kolejną ciążę,jednak obawiam się problemów w przyszłości.
 
Timea nie mialam problemu z zajsciem. W styczniu odstawiłam tabletki a w marcu po @ zaszlam w ciaze. Problem mialam z donoszeniem bo synek z 33tc jest.

Słyszałam ze po zabiegu/poronieniu latwiej zajsc w ciaze nawet te mnoga ;-)
 
Ja jestem 17 dni po zabiegu a wyników jak nie było tak nie ma.
Jednak kilka dni temu zaczęłam odczuwać owulację,więc cieszę się,że wszystko idzie dawnym torem i regularnie jak w szwajcarskim zegarku.
Mimo wszystko zamierzam zaczekać kilka cykli.
W głowie jeszcze trzeba trochę poukładać.
Mysiaka92 daj znak jak po wizycie u lekarza.Z góry dziękuję.
 
reklama
Do góry