reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Puste jajo płodowe-wyniki badań

Ja nie mam tutaj opcji widzenia się z lekarzem.Jeśli dobrze się czuję,to dobrze się czuję.Nikt badania ginekologicznego mi nie zrobi.
Będę starała spotkać się z moim lekarzem,ale nie wiem kiedy,bo on wyjechał.
Czuję po sobie,że wróciłam do starego trybu,bo już odczuwałam owulację.Przeskakiwanie takiego lekkiego bólu z jajnika na jajnik,a zawsze tak miałam w połowie cyklu.
Cieszy mnie to,bo dziewczyny pisały,że może się zdarzyć,że jajowody mogą ulec "zapchaniu"
Hm... tylko teraz tak myślę,co za bzdury ja piszę.Co ma wspólnego jajnik z jajowodem.To że jajnik pracuje nie wyklucza zapchania jajowodu.
No nic.Będę czekać na wizytę.
Liczę,że u Ciebie będzie wszystko dobrze.

Aaaa... mieszkam w UK.
Ale już niedługo
 
reklama
Wczoraj dostalam @. Dzis odebralam wyniki histopatologiczne. A za tydzien w srode sprobuje dostać sie do ginekologa.

Mam napisane podejrzenie zasniadu czesciowego:/
 
Hej.Ja okres dostałam idealnie po 4 tygodniach od zabiegu.Trwał 4-5 dni.Wyników nie mam do tej pory.Mój lekarz rodzinny powiedział,że jeśli nie mogą stwierdzić jasnej przyczyny,to nie napiszą.
Pozostało mi tylko liczyć,że wszystko jest dobrze i nigdy się nie powtórzy.
Dziękuję za wiadomość.
 
Hej.Ja okres dostałam idealnie po 4 tygodniach od zabiegu.Trwał 4-5 dni.Wyników nie mam do tej pory.Mój lekarz rodzinny powiedział,że jeśli nie mogą stwierdzić jasnej przyczyny,to nie napiszą.
Pozostało mi tylko liczyć,że wszystko jest dobrze i nigdy się nie powtórzy.
Dziękuję za wiadomość.

Ja dostalam po 23dniach. Boje sie ze to podejrzenie sie potwierdzi :(
 
Mysiaka92 nawet tak nie mów.Zaczęłam czytać o tym co u Ciebie podejrzewają za przyczynę i jestem w szoku.Nieee ... nie myśl o najgorszym.Najważniejsze,że był zabieg i wszystko usunięte.
 
Mysiaka92 nawet tak nie mów.Zaczęłam czytać o tym co u Ciebie podejrzewają za przyczynę i jestem w szoku.Nieee ... nie myśl o najgorszym.Najważniejsze,że był zabieg i wszystko usunięte.

Zrobiłam bete dzis.. Pokazuje 3tydzien ciazy (7.51) wizyta dopiero 9.08 zwariuje chyba
 
Witam ja mialam puste jajo plodowe (2 czerwiec 2017) byl to wtedy 8 tydzien u mnie na wyniku histopatologicznym pisze po lacinsku szukalam na internecie ale tam pisze cos tam tlumacza doczesna martwicza i kosmki lozyska i nic wiecej. @ dostalam po 5,5tygodniach po zabiegu lekarka tez sie upierala zeby brac tabelteki ale ja nie bralam nigdy i nie mam zamiaru brac . Mi kazala czekac 3 miesiace by zaczac sie starac. na wypisie mam napisane wskazana kontrol po dwoch tygodniach od zabiegu. A jak pytalam lekarza to mowi ze nie trzeba wiec nie bylam. Ale chyba sie wybiore bo chcemy sie starac sie o dzidziusia od wrzesnia
 
Hej Mysiaka92 czyli Tobie jeszcze po zabiegu utrzymuje się beta?
Hm... nie martw się,jak czytałam,u innych dziewczyn też tak się utrzymywała.
A jak się czujesz?
Ja akurat przez ostatni tydzień przeprowadzałam się z kraju do kraju.Do tej pory nic ze szpitala nie dostałam,więc nie dostanę już... liczę tylko na znalezienie dobrego lekarza tu na miejscu.
Nie martw się,będzie dobrze.A prywatnie nie chcesz iść?
 
Ania199 a jak się czujesz ogólnie?Ja miałam zabieg 21 równo po 4 tygodniach dostałam okres.Teraz jestem 2 tygodnie po okresie i zawsze czułam dni płodne.Teraz nic.Czekam na kolejny okres i zastanawiam się czy będzie regularnie jak zawsze czy zajdą jakieś zmiany.
Ja nie miałam zalecanej żadnej wizyty.
Tylko tabletki,przytaknęłam,ale i tak wiedziałam,że nie będę ich brać.
 
reklama
Timea Ja sie czuje dobrze czekam na druga malpe ale wogle bie czuje ze moge ja dostac zawsze mialam co 4 tygodnie :) i juz za dwa dni powinna przyjsc a tu nic nie wiem moze przyjdzie moze nie. A ile kazal ci lekarz czekac ze staraniami ? I jak ty sie czujesz
 
Do góry