reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

puste jajo płodowe? :(

Właśnie jak prawie nic nie leciało tak po tym bólu kręgosłupa w południe krwawię mocniej. Ale nie jakoś specjalnie dużo... Sprzątałam to pewnie dlatego... Dlatego już nic nie robię i leże, nie chce ryzykować... Też myślę, że z badań nic nie wyjdzie, ale pojadę za 2 tygodnie po nie...
 
reklama
czuję się w miarę ok. Bóle krzyża ustały, krwawię delikatnie. Psychicznie bez zmian :( Mam nadzieję, że niedługo krwawienie ustanie
 
U mnie delikatne krwawienie - brudzenie bym nawet powiedziała utrzymywalo się przez około 8 dni po zabiegu. Pierwszą miesiączke dostałam równo po 5 tygodniach. A jesli chodzi o psychikę to waąna jest pierwsza wizyta kontrolna u ginekologa, pytaj wowczas o wszytko co Cie nurtuje.
 
U mnie delikatne krwawienie - brudzenie bym nawet powiedziała utrzymywalo się przez około 8 dni po zabiegu. Pierwszą miesiączke dostałam równo po 5 tygodniach. A jesli chodzi o psychikę to waąna jest pierwsza wizyta kontrolna u ginekologa, pytaj wowczas o wszytko co Cie nurtuje.
\

Rzeczywiście z dnia na dzień krwawienie słabnie. Jak już wydaje mi się, że nie ma go to np po spacerze z psem pojawia się krew. 5 tygodni? Tyle trwał średnio mój dotychczasowy cykl, więc spodziewam się, że u mnie nie pojawi się prędzej - wręcz przeciwnie, pojawi się pewnie później...

Boję się wizyty u ginekologa :( Ufam mu itp, ale obawiam się, że nie da mi zwolnienia, żebym miała jeszcze czas, żeby dojść do siebie... Boje się, że powie, że fizycznie jest ok i że jestem zdolna do pracy. Ok może i fizycznie jestem(chociaż wątpię, bo pracuję fizycznie - ale różne są opinie), ale psychicznie nie wyobrażam sobie wyjść do ludzi - do pracy... Nie zniosę tych współczujących spojrzeń i tego że nawet jak tego nie widzę to i tak będą rozmawiać o mnie :( wiem, że świat nie kręci się w okół mnie, ale wiem jak jest w mojej pracy... wiem... nie powinnam się ludźmi przejmować. Ale ja chcę jeszcze trochę posiedzieć zamknięta w czterech ścianach... przemyśleć wszystko... nie wiem czy jestem zdolna skoncentrować się na pracy :( eh nie wiem co dalej :( myślałam nad urlopem bezpłatnym, jeśli lekarz się uprze, że nie da zwolnienia... Chcę psychicznie dojść do siebie :(
 
Nie martw sie na zapas. Napewno Twój lekarz zrozumie, gdy poprosisz o przedlużenie zwolnienia. To są wyjatkowe sytuacji życiowe, a ponadto masz pracę fizyczna jak sama mówisz więc spokojnie dostaniesz dluzsze zwolnienie.

Ja równiez izolowalam się od ludzi, chcialam byc sama. Jednakże powrót do pracy nie był aż taki straszny, gdy tylko ciekawskie koleżanki próbowały wypytać co i jak. Mówiłam krótko : "Nie chcę o tym rozmawiać " po około 3 dniach miałam absolutny spokój.
Teraz wychodze na prostą więc i Tobie się uda. Grunt to nastawić się na to co będzie, żyć nadzieją że gdy tylko wszytko wróci do normy znów zobaczysz II kreseczki na teście! NIe ma co rozpamietywac tego co bylo bo to nic nie daje, ranisz tylko siebie i ciagle wracasz do punktu wyjścia.
 
Masz rację. Powiem, że krwawienie się pojawia po wysiłku i powinien dać jeszcze trochę zwolnienia. Jestem prawie gotowa do wyjścia do ludzi... Muszę się wziąć w garść i myśleć o przyszłości. Pierwsze o co się spytam ginekologa to to kiedy możemy się znowu starać :)
 
Bardzo dobrze. Nastw sie pozytywnie i myśl o tym co przed Tobą!
U mnie równiez pierwszym pytaniem jakie zadalam bylo - Kiedy mozemy sie starać?
Uslyszałam w odpowiedzi iż wszystko ladnie sie goi i po 2-3 pełnych cyklach możemy rozpocząć pierwsze próby. Właśnie mijaja 2 cykle więc spróbujemy choć na efekt od razu nie liczę
 
Ostatnia edycja:
Bardzo dobrze. Nastw sie pozytywnie i myśl o tym co przed Tobą!
U mnie równiez pierwszym pytaniem jakie zadalam bylo - Kiedy mozemy sie starać?
Uslyszałam w odpowiedzi iż wszystko ladnie sie goi i po 2-3 pełnych cyklach możemy rozpocząć pierwsze próby. Właśnie mijaja 2 cykle więc spróbujemy choć na efekt od razu nie liczę
Będę trzymać kciuki, żeby Wam się udało :) Nie mogę się doczekać jutrzejszej wizyty. Muszę spisać na kartce pytania, bo z tego wszystkiego zapomnę się spytać o coś i będzie mnie dręczyło do następnej wizyty
 
reklama
Pewnie że spisz listę i pytaj o wszystko, w końcu po to sa lekarze, aby leczyc i rozwiać nasze watpliwości. Opisz później wizytę, trzymam kciukasy, aby wszystko ładnie sie goiło! Masz juz badania histopatologiczne?

Ja na II kreski od razu nie liczę, choć jak to mówia nadzieja umiera ostatnia.
 
Do góry