reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie w sprawie szyny ortopedycznej Denisa Browna.

martyna1990

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Grudzień 2016
Postów
20
Witam,
Nasz synek jest wcześniakiem i ma już 3 miesiące. Okazało się że będzie musiał nosić szynę ortopedyczną Browna do 3 roku życia.
Koszt takiej szyny to około 1000 PLN. Co jaki czas kupowaliście taką szynę ?
 
reklama
witam . nie spotkałąm się z czyms takim , przepraszam że tak pisze ale popytam znajomych i inne mamy bo tez mam u znajomych wcześniaki może też był taki problem. pozdrawiam Wasze maleństwo
 
Ja dopiero zaczynam temat z szyna. Szyna jest stosowana nie z powodu wcześniactwa tylko przy stopkach końsko szpotawych. Postaraj się o orzeczenie niepełnosprawności i będzie z tego tytułu zasiłek pielęgnacyjny. A szyna ma regulacje długości i raczej wystarcza na dość długo. Buciki nam mówili że do wymiany za 6 miesięcy. Chyba ze szybciej stopka urośnie
 
Ja dopiero zaczynam temat z szyna. Szyna jest stosowana nie z powodu wcześniactwa tylko przy stopkach końsko szpotawych. Postaraj się o orzeczenie niepełnosprawności i będzie z tego tytułu zasiłek pielęgnacyjny. A szyna ma regulacje długości i raczej wystarcza na dość długo. Buciki nam mówili że do wymiany za 6 miesięcy. Chyba ze szybciej stopka urośnie
Tak będziemy starać się o zasiłek pielęgnacyjny oraz świadczenie pielęgnacyjne.
 
reklama
Córeczka ma 3 miesiące i nam ten co kupowalismy u niego tłumaczył ze powinno wystarczyć do mniej więcej 8-9 miesiąca. Chyba ze wyjątkowo szybko będzie rosnąć. Sklep w którym robiliśmy buciki polecili nam na Niekłańskiej, bo tam leczymy u doktora Czopa. Może tam będzie warto wyrabiać następne, zawsze to 270 złotych taniej. Jak wam się korzysta z tych bucików? Ile razy dziennie musicie ćwiczyć stópki i poprawiać buciki?
 
Do góry