reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie

Dołączył(a)
27 Sierpień 2020
Postów
10
Witam mam pytanie w ten weekend chce wybrać się do Energylandi jestem w 14 tygodniu ciąży czy dozwolone jest jeździć kolejkami czy raczej ustąpić ? Pozdrawiam
 
reklama
Nikt zdrowy na ciele i umyśle nie powie powie że, możesz. Wszystko co zrobisz to tylko na własne ryzyko i ewentualne pretensje będziesz mogła mieć tylko do siebie. Ja bym sobie darowała
 
Ostatnia edycja:
Niestety, odpada :) Oczywiście możesz jeździć na wszystkim, bo nikt Ci nie zabroni, ale jak nie daj Boże coś się stanie, to nie darujesz sobie tego do końca życia.
 
reklama
Jeżeli Ci nie zalezy na dziecku to i tak nikt nie zabroni. Ale pewnie pytasz, bo masz dobre intencje, więc absolutnie kolejki nie. Na każdej atrakcji są oznaczenia kto nie może korzystać. Są takie spokojne to można. Ale sorry, dla mnie trochę głupie pytanie🤷‍♀️
 
Do góry