reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rehabilitacja dla maluszka

Dziękuję za rady:). A jeszcze zapytam czy Twój dzidziuś podnosił główkę pociągami za raczki? Bo mój maluszek niestety tego nie robi i tez mnie to martwi. Ehh..strasznie sie boje o maluszka. Czekamy na rehabilitację..oby pomogło..pozdrawiam..
 
reklama
Na pewno pomoże :)
U mnie młody dość szybko trzymał główkę i "ciągnął" ją podczas podciągania (ale to też było objawem wzmożonego napięcia).
Jeśli nie ma zmian neurologicznych, to nie powinnaś się martwić. Będzie dobrze, bo reagujesz a nie czekasz "bo może samo przejdzie".
 
W sobotę mamy pierwsze zajęcia prywatnie i czekamy na turnus rehabilitacyjny państwowo..zaczynam wierzyć że sobie poradzimy. Dzięki raz jeszcze za podtrzymanie na duchu:*
 
Pewnie że sobie poradzicie!!!
Trzymam kciuki byście trafili na rehabilitanta, który tak poprowadzi zajęcia, że nawet nie zauważycie kiedy turnus skończycie!
Nie dajcie się zwieść pierwszym niepowodzeniom. Efekty na pewno będą zauważalne. Daj znać jak Wam w sobotę poszło :)

PS. Tak mi się przypomniało - synek mój miał mocno spłaszczoną główkę z jednej strony - obecnie śladu po tym nie ma :)
 
Do góry