reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczkowe Prezenty

Ola tez ma malo zabawek, a na urodziny dostala tylko 2 (od calej rodziny)- grajacego uczacego fishera i taka grajaca gasiennice. Ale musze jej cos dokupic, bo zabawki przydaja nam sie jak mam lekcje- wtedy Ola musi sie jakos sama bawic a wszystkie domowe sprzety juz jej sie znudzily i teraz juz tylko lodowka i szafka z plynami do czyszczenia ja kreca. Pewnie dlatego ze niedozwolone.
W ciagu dnia glownie siedzimy na dworze, ale zabawki na te lekcje sa jednak potrzebne (zwlaszcza ze jak dostaje je tylko na godzine- 2 dziennie to wtedy bardzo ja wciagaja :-D)
 
reklama
pochwalę się kolejnymi prezentami urodzinowymi mojej Agatki

u nas doszła od babci - lalka, którą Agatka pokochała od pierwszego wejrzenia, mówi na nią "lala", każe ją tulić mówić przy tym "aaa aaa aaa", karmić itp. :laugh2:

znowu trochę ciuszków od dziadków (teściów) i wujka, wujek obiecał, że namaluje olejny portret Agatki na pamiątkę

klocki sensoryczne od koleżanek mojego męża z pracy + fajny słonik, którego można ciągnąć za sznureczek - wydaje wtedy śmieszny dźwięk, na plecach ma kulę - można do niej wrzucać klocki o różnych kształtach - bardzo fajny


ufff


jeszcze ma do nas zawitać kuzyn z rodziną + moja chrzestna - troszkę mam już dość tych imprez;-)
 
Brianek dostal:happy2: taka jakby wielka kostke z jednej strony uczy godzin z drugiej trzeba np wlozyc kwadrat do kwadratu kolo do kola itd z nastepnej wrzuca sie kuleczke i ona zlatuje na gorze tej kostki sa rozne zabawki przyciska sie migaja swiatelka gra wydaje dzwieki itd bardzo fajna:-)dostal tez buciki takie letnie i pralke zeby mamusia miala w czym wyprac mu ciuszki:-ppodobno reszta prezentow jak przyjedziemy do polski:happy:
 
U nas jak zawsze LEGO - tym razem zestaw 4988, dużo różnych elementów z Boba Budowniczego (bob przytulanka, pojazdy, bajki,puzzle), chyba gra "Dentysta", może piaskolina lub ciastolina; zapewne sporo książeczek, puzzli.

Jak zwykle będzie tego sporo, więc trzeba znów chować :-)
 
w domku rozkładałabym sam tunel, a domki już na dworze z tunelem


moje smyku uwielbiają tory przeszkód, muszę kombinować z kocem, krzesłami, itp, a tak będę miała z głowy
sam tunel ma 1,9 - więc akurat na przedpokój i jedno wyjście w jednym pokoju drugie w drugim :)

łatwo sie składa i mało miejsca zajmuje
 
No wlasnie co do tych tuneli to fajna sprawa ale chyba tylko na dwor bo np u Brianka w pokoju to by wiekszosc zajelo ja np mialam taki basenik z pileczkami i juz zlozylam bo w pokoju nie bylo miejsca:baffled:
Jakos jeszcze nie mam pomyslu na prezent malego-kiedys cos mowilismy ze na 2-latka kupimy mu auto na akumulator-tylko gdzie to pozniej trzymac>ehhe:sorry:
 
reklama
Do góry