• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Zasnęła z tego wszystkiego :/ niestety mi na rękach.. i co teraz? Jak iść siku, nie mówiąc o tym, że obiad może i bohatersko zrobiłam, ale już go nie zjadłam.. hmm...

MADE Ty się tam kuruj, a nie podglądasz co RUSZ! :-p
 
spalam do 12. nic szczegolnego caly dzien nie zrobilam (pierwszy raz w zyciu nawet lozka nie poscielilam), poszlam na zakupy, wrocilam i co? spac mi sie chce! :-D

kocurku - ja nie widze roznicy w skutecznosci zelu i granulek. tu uzywam zelu, bo w kazdym sklepie jest a granulki raczej nie.

made - pamietaj, ze musisz nagrac mlasniecie z gwizdnieciem! :) ja czekam! kuruj sie, kuruj!

yyy i co ja jeszcze chcialam?
 
Co RUSZ wiesza mi się komputer :eek: już czeci raz się loguję :confused:


KUOTEK - wyjście masz tylko jedno, siedzieć grzecznie na tyłku i siem nie ruszać :-)


Zizi - GRATULUJĘ BASI!!! Czyli jednak rację miałam, ze dziewczynki bardziej wstydliwe :-p
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry