ajas
Fanka BB :)
Dobry wieczór koleżanki:-)
Tyle przez weekend naskrobałyście, że wielkim cudem udało mi się doczytać... Ale z racji ze wiek już nie ten, to pozwoliłam sobie zapomnieć, co komu odpisać i na kiedy...
Ze spraw bieżących przyswoiłam tylko tyle, że Made powróciła na nasze forumowe łono cała i w jednym kawałku, i czekamy na dobre wieści (a jak się poszczęści to może i jakąś fotkę) z wizyty Corazon..
Tyle przez weekend naskrobałyście, że wielkim cudem udało mi się doczytać... Ale z racji ze wiek już nie ten, to pozwoliłam sobie zapomnieć, co komu odpisać i na kiedy...
Ze spraw bieżących przyswoiłam tylko tyle, że Made powróciła na nasze forumowe łono cała i w jednym kawałku, i czekamy na dobre wieści (a jak się poszczęści to może i jakąś fotkę) z wizyty Corazon..
