E
EEnil
Gość
Bogusia no cena to tak od 200zł w górę
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

hej
asionek : wspolczuje problemow brzuszkowych... oby szybko minely!!!!
fajnie ze lecicie do PLja musze czekac do wiosny...
a odnosnie samolotu : wozek = zalezy od linii lotniczych... ale zazwyczaj jest w cenie i gondole mozesz wniesc czy spacerowke NA POKLAD SAMOLOTU, przy starszych dzieciach ludzie spacerowki daja do luku
musisz czytac dokladnie jak bedziesz kupowac bilet ( lub wejdz na stronke poczytaj), bo mi sie zdarzylo juz leciec linia ktra wozek potraktpowala jako 'material sportowy' tak jak np. narty czy snowboard i w 1 strone brala 40 euro!
w sumie to ja za kazdym razem na koncu rezygnowalam z wozka, no ale nie mialam przesiadek i lot 1h45 ( a wozek zawsze czekal na mnie na miejscu wiec bylo dla mnie mniej szarpania sie). bo prawda jets taka ze malego i tak na palsko w samolocie nie pozwola ci trzymac ( wgondoli) tylko na kolanach i jeszcze przepietego pasem... wiem to brzmi smiesznie, ale tak jest...ja tez sie stresowalam ze 1h45 w takiej pozycji, no ale jak u was dojda przesiadki i np; oczekiwanie na innym lotnisku, to na korytarzu juz mozecie go wsadzac w gondole na lezaco... wiec mysle ze warto jednak wziac...
a paspzrt robis zposlki? mi polski robili w 10, gora 14 dni. 2 razy tylko robilam, pozniej odechcialo mi sie biegac po ambasadach, stac w kolejkach i zalatwiam w merostwie, nie potrzebuje do tego ani obecnosci meza, ani malego!!!! polecam tak na przyszly rok!
Asionek ja wózek zawsze na pokład gratis wnosiłam,do samego samolotu,załoga odbierała a przy lądowaniu oddawała.
Niektóre linie oferują miejsce z przodu i łóżeczkoMusisz zadzwonić i zapytać po prostu.
Podróżą się nie martw,dacie radę
Ja co prawda leciałam z Ninką jak miała 6miesięcy ale kilka razy i z międzylądowaniem/przesiadką itp.
A tu serwuję Skarby koleżanki MADE![]()