reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
bibianka -- hi hi może masz rację , zobaczymy ,, ale naskrobałyście , kochane ho ho ,,
 
mama05: no my fanki juz od końca matego tygodnia jestesmy :):)
Agnieszka mam jeszcze 4 opakowania już wykupione i na nich kończe :), i tez mam nadzieje że bedzie więcej ludzi jak sie ciepło zrobi - tylko kiedy to będzie ?? jutro będe miała dostawe ciuszków i musze wziąść coś eleganckiego na święta :):)
 
mama05: no my fanki juz od końca matego tygodnia jestesmy :):)
Agnieszka mam jeszcze 4 opakowania już wykupione i na nich kończe :), i tez mam nadzieje że bedzie więcej ludzi jak sie ciepło zrobi - tylko kiedy to będzie ?? jutro będe miała dostawe ciuszków i musze wziąść coś eleganckiego na święta :):)

Rozumiem i dobrze że po czterech opakowaniach kończysz bo organizm się chociaż oczyści przed ciążą:)
 
MAMA99-no widzisz nas tylko z oka spuscic:shocked2::-Doj to potem jest co robic:tak:a Ty za 11 dni na betke idziesz-zycze Ci zebys miala taki poziom hormonu jak PYZUNIA:tak:
 
AGNIESZKA-pewnie Pyzunia biega,nie pamietam ile ,ale pisala,ze dlugo sie starali to radosc tym wieksza-juz widze ich razem objetych i placzacych ze szczescia:tak::tak:cholerka nie wiem co z tym mechanikiem-jeszcze go nie ma:no::baffled:
 
reklama
hey dziewczyny zwolnijcie troche bo was nadrobic nie moge a nie było mnie tylko chwile
pysia- rozumie cie ja tez niedawno zdałam a mianowicie w listopadzie ale zdawałam i do tej pory jezdze na obcasach oczywiscie sama bo zmoim to sie nie da ale uwilbiam prowadzić
maryla- jutro napewno bedzie ten dzień w koncu jest jeszcze jedna osoba<ja> do trzymania kciuków za ten rekordowy utarg :)
agnieszka - oglądałam blog śliczne zdjęcia i synek tez nasi mali meżczyźni potrafią tak sie uśmiechnąc ze az sie człowiekowi cos w srodku dzieje i szkoda ze tak szybko rosną
a co do znieczulenia to nie wiem jak to jest poo ogolnym ale jak ja miałam zewnątrzoponowe <dostałam przy porodzie> to zaraz jak urodziłam to zaczelam wymiotowac i tak ładnych pare razy ale to chyba zalezy od organizmu
BIBINKA napewno wszstko sie ułoży
ichyba juz sie powolutku wdrażam w ten wątek i w wasze towarzystwo co prawda jeszce mi zejdzie zeby zapamietac was wszystkie ale wszystko małymi kroczkami
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry