reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
monisia ja sie czuje superowo :) w sumie tak samo jak przed ciążą :)

i mamcia jesteś the best Twoje życzonka utargowe sie spełniły już mam wyrobiony dzienny limit :) ale niech przychodzą bo tamten tydzień był kiepski i musze nadrobić :)
wysyłam Ci fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ mam nadzieje ze styknie :)
 
reklama
Witam was poniedziałkowo :-)

Rundkę po lumpach już zrobiłam:-) kupiłam parę fajnych ciuszków dla naszego syneczka. Tylko jest problem z imieniem myślimy z mężem i nie możemy się zdecydować jest tych imion naprawdę wiele i nie mamy pojęcia na co się zdecydować. Z dziewczynką nie było by problemu bo byłaby Zosia a chłopak sama nie wiem.

Polecacie jakieś stronki fajne z imionami ??
Ja mam w sumie kilka pomysłów albo Ksawery, Maksymilian, Oliver, Tymoteusz,..może wy macie jakieś propozycje.

 
Monisia i jak wrażenia ?? :)
Ubranka przeslodkie:-D Stronka super:tak::tak::tak:Jesli mogłabym zasugerowac, to przydałyby sie ceny no i chetnie obejrzałabym zdjecia wózków, fotelików itp.;-):tak: Poza tym Kochana powiedz mi jakich firm wózki możesz mieć????
JADZIA - u mnie z córeczka tez nie bedzie problemu - juz ustalone Zuzi i mezowi sie podoba - ROZALIA:) A jesli bedzie chłopiec to tez mamy problem z imieniem, bo podobaja nam sie inne :( Ja chciałabym ADRIAN, a mój P Kacper....ale nie mozemy się zgodzic....poiza tym Kacpra mamy w rodzinie i jest niegrzeczny wiec mam złe skojarzenia :))))))
 
Ostatnia edycja:
witam się w niedzielne popołudnie :)
czekam właśnie na moja mamę i siostrę, były w zoo z dzieciakami ciocia sobie odpuściła, odwiozłam ich tylko zabytkowym tramwajem i sobie wróciłam.
witam nową koleżankę ::) Renia a ty w jakiej fazie staranek?

Ja zaczynam od nowa bo 23.09.2010 poroniłam i po @staramy się na nowo...
 
Witam was poniedziałkowo :-)

Rundkę po lumpach już zrobiłam:-) kupiłam parę fajnych ciuszków dla naszego syneczka. Tylko jest problem z imieniem myślimy z mężem i nie możemy się zdecydować jest tych imion naprawdę wiele i nie mamy pojęcia na co się zdecydować. Z dziewczynką nie było by problemu bo byłaby Zosia a chłopak sama nie wiem.

Polecacie jakieś stronki fajne z imionami ??
Ja mam w sumie kilka pomysłów albo Ksawery, Maksymilian, Oliver, Tymoteusz,..może wy macie jakieś propozycje.

ja nie znam żadnych fajnych stronek tego typu ale myśle że jak wpiszesz w google to Ci sie pokaże :) a z tych co podałaś to mi sie Olivier najbardziej podoba :)

Ubranka przeslodkie:-D Stronka super:tak::tak::tak:Jesli mogłabym zasugerowac, to przydałyby sie ceny no i chetnie obejrzałabym zdjecia wózków, fotelików itp.;-):tak: Poza tym Kochana powiedz mi jakich firm wózki możesz mieć????
JADZIA - u mnie z córeczka tez nie bedzie problemu - juz ustalone Zuzi i mezowi sie podoba - ROZALIA:) A jesli bedzie chłopiec to tez mamy problem z imieniem, bo podobaja nam sie inne :( Ja chciałabym ADRIAN, a mój P Kacper....ale nie mozemy się zgodzic....poiza tym Kacpra mamy w rodzinie i jest niegrzeczny wiec mam złe skojarzenia :))))))

ceny to podaje jak sie komuś coś spodoba to albo na maila albbo gg albo privem piszemy :) a co do wózków to nie jestem w stanie mieć na sklepie wszystkich ale jak jakaś firma albo wózek wpadnie Ci w oko to ja sie dowiem czy moge teki mieć :) chyba tak najprościej :)
 
i mamcia jesteś the best Twoje życzonka utargowe sie spełniły już mam wyrobiony dzienny limit :) ale niech przychodzą bo tamten tydzień był kiepski i musze nadrobić :)
wysyłam Ci fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ mam nadzieje ze styknie :)
MARYLKA- no widzisz-bo szczerze Ci życzylam!!!!świetnie-baaardzo sie ciesze:tak::-):-):-)o pewnie,ze styknie-nalapalam;-)

SORBUS- od Pati tez-ja wszystkie lapie-w koncu na blizniaki duuużo potrzeba:tak::rofl2::rofl2:
Witam was poniedziałkowo :-)

Rundkę po lumpach już zrobiłam:-) kupiłam parę fajnych ciuszków dla naszego syneczka. Tylko jest problem z imieniem myślimy z mężem i nie możemy się zdecydować jest tych imion naprawdę wiele i nie mamy pojęcia na co się zdecydować. Z dziewczynką nie było by problemu bo byłaby Zosia a chłopak sama nie wiem.

Polecacie jakieś stronki fajne z imionami ??
Ja mam w sumie kilka pomysłów albo Ksawery, Maksymilian, Oliver, Tymoteusz,..może wy macie jakieś propozycje.
JADZIA- gratki synka!!!!!!!!!!!!:-D:-DTymoteusz bardzo mi sie podoba:tak:a nasze typy na ten czas to Marcel,Filip,Lukasz,Bartuś,Nikodem....
Ja zaczynam od nowa bo 23.09.2010 poroniłam i po @staramy się na nowo...
RENIA- tule i zaciskam &&&&&&&&&& za ten cykl...:tak:


ja wlasnie wcinam obiad,Domi odebrany bawi sie na gorze:-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry