reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
a kuku ciotki klotki :)
nie chowac sie widze was!!!!!!!!!!!!!!!
witam sie serdecznie :))))))))))))))))))))))))
mialem ponoc byc Pola josephine, ale mama miala DOBRE przeczucie, mama ma zawsze dobre przeczucie ;)

dziekujemy serdecznie za gratki i cieple slowa :)
porodu opisywac nie bedziemy, bo powiecie ze ta jos to naparwde glupia jakas i szuka rozglosu...
bo porod byl jak z filmu... znaczy mama myslala do tej pory ze takie porody zdarzaja sie tylko w filmach, a jednak nie...
buziaki 4 all !
 
jos no w koncu:-)jak sie czujesz? opisz nam ten filmowy porod
theophil sliczny i jakie wloski ma dlugasne i jeszcze czarne w dodatku.a powiedz jak poldus reaguje?
 
wiolus : dziekuje :))))))))))
a porod w skrocie no to mialam wizyte 25.11 w piatek. dr chcial zorbic CC w mikolajki 6.12 wtorek ale szyjka byla miekka i bardzo skrocona, wiec bylo ryzyko ze nie doczekam, wiec ustalil date ktora zachowalam w sekrecie : 2.12
i co?
w sobote 26 o 6 rano skurcze, co 20min, co 15, no nic jedziemy nim bedzie za pozno na CC
tylko ze tego dnia na naszej trasie robili odminowa&nie terenu, bo znalezli kilka bomb pozostalych po II wojnie...
korek, autostrrada zamknieta, wszedzie policja drogowa
brniemy 30min w strone szpitala i wkocncu zdalismy sobie sprawe ze nie da rady... tym bardziej ze kazali wyjsc z autostrady i zaczelismy krazyc po drobnych miejskich ulicach... GPS nie mogl znalezc nawet gdzie jestesmy, kazal wracac na autostrade, a ta zamknieta... Skurcze co 5 min
no wiec zadzwonilismy po straz pozarna ( tutaj strazacy zawoza do spzitala rodzace)
jak prezyjechali po 5-10min, to skurcz ebyly tak czeste ze woleli nie ryzykowac i dodatkowo dojechalo do nas pogotowie z personelem i lozeczkiem dla dziecka grzejacym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozwarcie na 5-6 skurcze co 3 min, pozniej przerwa miedyz nimi taka dluga jak skurcz... dojechalismy do spzitala, bogu dzieki nie urodzilam w ciezarowce!!!!
tam juz czekal na mnie moj giunekolog i ekipa i szykowali blok (strazacy zadzwonili)
rozwarcie 8... boze jak pomysle ze dozylam do 8cm bez znieczulenia...
znieczulenie w plechy i po 10 moze 15min ciecie,doslownie 5min od momentu zdezynfekowania mnie, meza i ustawienia parawanu co by maz nie zemdlal i filutek juz byl z nami :)
Krzyczace 49cm :)

ciesze sie ze podjelam decyzje o cc, jak dla mnie nie ma porownania... rana ciagnie, ale jak dla mnie mniej dramatyczne dla psychiki jest ciagniecie na brzuchu, niz bol na dole... stres zbey isc zrobic siku, pieczenie, strach przed rozpruciem totalnuym...
co wiecej szpital byl tak przygotowany ze nie mieli specjalne pokoje dla taty i dziecka na cza sszycia mamy ( choc to bylo tylko 15-20min separacji) wiec jak po 20min wrocilam do pokoju zszyta, to maly lezal na golym od pasa w gore mezu i kangurkowal :)
wiec pierwsze zdjecia synka to te jak tata go na lozku urodzil i w ramionach trzyma ;)
no i ot taka to historia :)))))))))))))

a poldus : daje sie we znaki co oczywiscie (niestety) bylo do przewidzenia
z braciszkiem jets super, glaszcze, caluje, bardzo uwaza, pieluche podaje itp
ale od nas wymaga zwiekszonej uwagi, szuka kontaktu no i wieczorem nie chce za cholere isc spaéc, bo wie ze my zostaniemy z konkurencja... nic...trzeba przeczekac :)

DZIEWCZYNY DZIEKUJE WAM WSZYSTKIM ZA GRATKI I ZA PAMIEC I ZE NA MNIE CZEKALYSCIE
KOCHANE JESTESCIE !!!!!!!!!!!!! :*************************************
 
Ostatnia edycja:
Jos-piękności syneczek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!małe cudo-jeszcze raz gratuluje
a Poldusiowi niedługo przejdzie-zobaczysz-my mieliśmy tak z Danielkiem a teraz się wyregulował znów;)

Mary-trzymam &&&&&&&&& za kolejną szczęśliwą nockę

a ja dziś byłam na zakupkach w Poznaniu-oczywiście ikea odwiedzona;) i mam praktycznie dla każdego drobiazg na święta;)

pozdrawiam resztę
 
Witaj Jos :-):-)
Cze Dziewczyny

Poród rzeczywiście jak z dobrego filmu akcji:szok::-D:sorry2: A Malutki (jak jego imię zdrabniać?? - Theo??) po prostu śliczności, ucałuj go ode mnie:-):-D:tak:Piękne włoski ma, ale chyba do taty podobny:confused:;-):-)
 
reklama
Jossssssssssss farciaro!!!!! Gratulacje pięknego synka!!!! Polduś przystojny,Theofil też:)))
Mężuś mój powiedział,że wygląda jak laleczka,zwłaszcza na zdjęciu z Poldusiem:))))
Jakie śliczności....rozczuliłam się:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry