reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROZMIARY UBRANEK, SMOCZKÓW, PAMPERSÓW ITP.....

reklama
widze ze temat troche zszedł na inne tory wiec i ja mam pytanie czy używacie szmponu bo ja narazie myję główke płynem tym co całe ciałko ale chcę teraz kupic szampon tylko nie wiem jaki najlepszy
 
U nas najlepiej sprawdziły się kosmetyki nivea baby- żel do mycia ciała i włosów (ale włosków nim nie myję, bo skóra na główce niefajna się Martusi po nim zaczęła robić), szampon rumiankowy i oliwka w żelu.
A wracając do tematu- Martunia już od jakiegoś czasu w pampersach 4, a ubranka w większości 74, choć ma jakieś 65 cm długości :-)
 
My nie uzywamy szamponu
Mati uzywa pampersow 4, ubranka jescze niektore ale tylko z hm na 62 a reszta na 68, sporadycznie 74...
a juz podostawalismy dresiki na 80 cm...
 
Pampersy uwazam za jeden wielki niewypal ( subiektywna opinia ), kochamy huggiesy 4, nosimy body rozmiar 74, pajacyki rozmiar 80 a reszta raczej 74 ale tez kilka sztuk 80. Nie wiem jak to jest ale juz od miesiaca zakladam Eliaszowi ciuszki dla dzieci 6- miesiecznych ;-)
 
Asia, nieźle z tymi ciuszkami :-)
Nam też najbardziej pasują huggies, tylko 3 są już za małe, a 4 jeszcze trochę za duże, pampersy 4 są ciut mniejsze- a może różnica wynika z tego, że są trochę inaczej wykrojone. Ale jak dla mnie pampersy ze streczem są znośne, bo 3 bez streczu mnie do szału doprowadzały. Jak skończymy tą paczkę to może huggies 4 będą już dobre- zrobiliśmy zapasik- w Geant są w promocji huggies chyba po 39 zł i do tego książeczka gratis (książeczki są 4, jeszcze nam jednej brakuje :-)), z tyłu książeczki jest cena 9,90 :-)
 
Kasia a nie wiesz do kiedy ta promocja?/
my co prawda uzywamy pampersów ale co tam jak tanio i mowicie ze dobre
ale my nadal 3 i jeszcze wcale nie wydaja mi sie małe
 
Dziewczyny jesli macie Kaufland w poblizu to zagladajcie od czasu do czasu. Juz 2 razy kupilam Huggiesy na promocji. Huggiesy 4 w liczbie 66 sztuk - 37 zl - oplaca sie , a jakie one chlonne i wygodne fiu fiu ;-)
 
reklama
Beata, ta promocja jest do niedzieli 12.11. i dotyczy właśnie tych paczek, co pisała Asia- rozm. 4: 66 szt, rozmiar 3: 78 szt. A książeczki są fajowe- o przygodach Kubusia Puchatka, ze sztywnymi kartkami, i - nie wiem jak to nazwać- jak się otwiera książeczkę to niektóre postacie są "odstające" (?) tak wycięte i złożone, że po rozłożeniu kartek są jakby przed kartką... ale namotałam, później zrobię fotkę i wkleję.
 
Do góry