reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o pierdołach, życiu, dziecku

reklama
Powiedz jak minął dzień, pisałaś że dużo spraw miałaś do pozałatwiania, pewnie zmęczona co
Jutro jade do PL i musialam ostatnie zakupy porobic, kupic bilet na pociag, teraz sie pakuje. Jeszcze dokladnie nie wiem kiedy bede wracac czy w poniedzialek czy we wtorek, zalezy kiedy bede miala druga rozmowe o prace bo miala miec dzis ale musieli przelozyc i maja mi potwierdzic telefonem :baffled:
wogole rano po moim negatywnym tescie wogole si enie przejelam, ale potem jak wracalam do domu to smutno mi sie zrobilo az normalnie mialam lzy w oczach, nie wiem czemu ale czulam sie inaczej jakos i myslalam ze to fasolka, no coz w nastepnym cyklu juz nie bede sie przejmowala podejrzanymi objawami
 
reklama
To Ty jutro do Pl, trzymam kciuki za rozmowę, na pewno się uda. Co do testu, kochana Ty moja mamusiu, będzie dobrze, zawsze trzeba myśleć a może za wcześnie zrobiłam go. Jeśli poprawi Ci humor to kup coś maluszkowi, kaftaniczek czy smoczek, doda Ci to otuchy, w końcu będzie to maleństwo,:tak:
 
Do góry