reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych maluchów.

Edyta: Ale to jest jakaś wysypka? Gdzie wychodzi najczęściej? Bo zauważyłam na bródce i szyjce kilka kropek czerwonych i nie wiem czy to to czy może jakieś potówki, choć dawno ich już nie miała. Zobaczę jutro, dam marchewkę jeszcze raz i poobserwuję. Gdyby coś to ostawiam marchewkę i mogę dać coś innego? A jest w słoiczkach ziemniak z dynią na przykład?
 
reklama
Prija, nie wiem dokładnie jak wygląda uczulenie na marchew ale chyba coś jak wysypka, nie wiem czy na buzi czy na brzuszku, nie spotkałam się z dzieciakiem uczulonym na marchew. A to co opisujesz to chyba potówki, moja też ma takie na szyjce za uszkami. Ślini się i tam jej leci.

Zobacz z hippa jakie są dania po 4m:tak:.


http://hipp.dodomku.pl/salon_hipp/kategoria/3717/hipp_zywienie_0_12_mcy-0.html


Można się na tym wzorować
 
Ostatnia edycja:
Edyta: No może faktycznie, bo Mała ślini się strasznie. Znalazłam np. zupa jarzynowa po 4 miesiącu, zupa marchwiowa z ryżem, krem ze szpinaku z ziemniakami, dynia z ziemniakami, coś takiego? Wkleiłaś jakieś zdjęcie? Bo tam na dole taki kwadracik i się zastanawiam :-D

No już widzę :)
 
Ostatnia edycja:
Edyta: No może faktycznie, bo Mała ślini się strasznie. Znalazłam np. zupa jarzynowa po 4 miesiącu, zupa marchwiowa z ryżem, krem ze szpinaku z ziemniakami, dynia z ziemniakami, coś takiego? Wkleiłaś jakieś zdjęcie? Bo tam na dole taki kwadracik i się zastanawiam :-D

No już widzę :)
No właśnie takie ;-)na Alanka już czekają w szafce słoiczki dynia z ziemniakiem, marchewka z ziemniakiem i zupka jarzynowa;-)nie stresuj się uczuleniami, bo one bardzo rzadko się pojawiają ;-)
 
reklama
Do góry