reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety dziecka

Dlatego właśnie napisałam, ze byc moze to przetworzone mleko było ale jednak ta informacja, ze zawiera mleko krowie troche zbila mnie z tropu i wolalam nie ryzykowac.
 
reklama
Jagódka wg schematu z tego roku nie trzeba już tak długo czekać z wprowadzeniem mleka krowiego do diety dziecka. Jako dodatek, np budyń można wprowadzić już przed ukończeniem roku. A jako normalny posiłek już spokojnie po 12miesiącu.
 
Pamiętajcie że każdy słoiczek, tzn każda firma robi inny smak słoiczków. Moja Ola z bobovity jadła wszystko, z hippa dopiero jak kawałki się pokazały, bo bobovity miały wielkie kawałki od razu, a gerber w ogóle nie smakował. Marchewki miałam wszystkie 3, pozostawałam gratisy :-) a i za Oli czasów bobovita się spierala szybko, hipp w miarę, gerber wcale
 
reklama
Do góry