reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety dziecka

reklama
Lilla ja tez będę szybciej zmieniac, nawet szybciej niż ty. bo mój młodzieniec młodszy od Zolki, ale on to dzidzius dobrze donoszony - przeterminowany nawet.
jak skończy 4 miesiące podam marchewke. dzis własnie myłam i wyparzałam butelki i bede go dokarmiać. ewidentnie nie jest sie teraz w stanie najeść cycem na noc. wcześniej się najadał. je bardzo długo wieczorem i 2 razy w nocy - koło godziny..
dzis dałam mu butelkę z mlekiem - myslał że to zabawka. :) spróbuje mu dac butelke z moim mlekiem. no i lepszą butelkę mu dam - bo tomme tippe czy jak ta firma sie zwie. wydaje mi sie że fajniejszy smoczek. bardziej do cyca podobny.

moim zdaniem trzeba o wiele wcześniej przed żłobkiem odstawić w dzień cyca, aby dziecko nie miało zbyt dużego szoku na raz - odstawianie cyca i zmiana otoczenia w dzień. mój chyba od lutego pójdzie. chciałabym karmic pózniej dwa razy, rano i popołudniu. na noc butla. a w nocy jeszcze nie wiem. tak długo aż sam odstawi cyca.
 
Dzewczyny macie pomysł czym miksować zupki dla Julki?? Mam blender ale zostają drobinki np marchewki i już Julka się krzywi ona potrzebuję takiej gładkiej papki jak na razie. A tak w ogóle to jesteśmy po pierwszej zupce i wszystko byłoby fajnie gdyby nie te grudki.
 
Lilla 1 wybierz mleko. 2. Duzo kobiet zostawia sobie nocne , wieczorne, poranne karmienia na kp. Zastepuje sie stopniowo zabierajac po 1 kp i zastepujac mm. Proponuje na poczatek 1 mm dziennie np ok 12. Jak Ci sie nie spieszy to na jedna puszke, aby sie brzus przyzwyczail. A jak soe barsziej spieszy to co tydzien zmiana.
 
reklama
czyli jak się okaże że w żłobku będą dawać mleko. modyfikowane to przez tydzień dam radę je wprowadzić na trzy posiłki w ciągu dnia?
 
Ostatnia edycja:
Do góry