reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieci

AAsi no co ty patrz post wyżej, byłam 8.01 :-p ja myślę, że przy tej różnicy wieku, to najgorsze było pierwsze pół roku, teraz jest dużo łatwiej :tak: wiesz jakbyś teraz zaszła w ciążę, to akurat skończyłabyś studia i na spokojnie urodziła ;-)
 
reklama
nie irisson. tylko kiedyś sie z nim bawlismy, chowalismy się pod koc i mówiliśmy " ciemno wszędzie...." i ostatnie zdanie zapamiętał ;)
w żłobku mają jakieś "zajęcia" po angielsku, czasem czytają bajki, wierszyki a czasem piosenki śpiewają ;) mały wrócił i cały czas "hopkin hopkin hop hop hop". i wrzask, że mam mu włączyć, co piosenkę włączyłam to słyszę "inną" :D dobrze, że dostajemy codziennie zdjęcia z opisem co robiły dzieci bo chodziło mu o walking walking hop hop hop. dzień później miałam 2 zmiane i dostaje od męża esa "co to jest te hopkin hopkin bo zaraz oszaleje" :D
 
Nadrabiajac zaleglosci
Nelka nie ma smoczka od września
Pampers tylko do spania od listopada ale teraz juz czasem nawet w nocy na nocnik sika
mowi juz sporo tez rymowanki powtarza no i liczy do 4 i rysuje ladnie misia
ze spaniem zaspiamy razem w lozku wiec nie ma zadnego problemu :)
 
reklama
To mój jest sto lat za murzynami. Bez smoka ale nie mowi nic poza: mama, baba, tata, trzy, jedzie, idzie, papa i miliona swoich słówek nic nie znaczących. Robi na sedes z nakładką ale o odstawieniu pampka narazie mowy nie ma. Pije tylko z butli ze smokiem, je kaszki (min oczywiście, ale bardzo lubi), w ogóle nie umie jeść sam, no może kanapkę, jabłko tylko utarte. Śpi w pajacu (bo mamusia tak uwielbia i ma duże pajace). Więc dzidziuś pełną gębą. Za to śpiewa czysto kilka piosenek, w zasadzie nuci bo bez słów.
 
Ostatnia edycja:
Do góry