reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieciaczków

Maja ma malutkiego pod brzuszkiem, niedawno się jej zrobił i ma myszkę na udzie od urodzenia w tym samym miejscu i taki kształt co ma T. tylko na lewej, a nie na prawej jak ma T.
 
reklama
Dziś Igor powiedział dwa razy "cacy" przy głaskaniu mojej ręki :) oprócz tego mówi jeszcze "papa"

W ogóle wczoraj będąc na podwórku spotkaliśmy sąsiada który się bardzo zdziwił że dziecko ośmiomiesięczne jest tak rozwinięte. Bardzo miło mi się zrobiło. Igora to by kazdemu sprzedał, on się w ogóle ludzi nie boi, do tego sąsiada wczoraj ręce wyciągnął i chciał żeby ten wziął go na ręce. Jeszcze się nadstawił żeby on go całował. :D
Hehe ciekawe jak długo potrwa takie pełne zaufanie do ludzi...? Gratuluję postępów!! Na prawdę jest nieźle!

Dentico, Amelka tak samo nie raczkuje, a każde leżenie na brzuszku kończy się awanturą, albo myk i jest na pleckach.

Mało też gada. Za to banan żadko schodzi jej z buzi :-) Chociaż opanowuje ostatnio płaczośmiech ;-p
Chyba jeszcze nie czas na nią??

Dziewczyny, Wasze dzieci mają pieprzyki? :p
Nieee
 
Catedra myśle że takie zgrzytanie wynika z tego że dopiero się ustawia zgryz,powinno minąć. Samo zgrzytanie nie jest dobre ale u takiego maluszka nie ma za bardzo na to rady niestety.

Coruja moja ma jeden malutki pieprzyk taki jaśniutki na lewej łydce.
 
Pytałam, bo zawsze mi się wydawało, że pieprzyki robią się od słońca :p Widać, całe życie byłam w błędzie :-D Nina ma pieprzyk na boczku, w miejscu, które słońca nie widziało, jedynie przez szybkę :-p Od czego się robią pieprzyki? ;-)
 
moja mala nie ma pieprzka.

musze sie pochwalić.(luizka nie uwierzsz:)) ale moja mala siedzi. wiem ze wasze malenswa raczkuja zacznaja chodzic,ale dla nas juz o jes sukcesem.no i najwazniejsze ze w pozcji czworaczej ez daje rade "posac" na dowod zdjęcie :)
 

Załączniki

  • Obraz 00070.jpg
    Obraz 00070.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 55
gratuluję szczęścia w życiu :D
fajnie, że jest prawda?
Pięknie to ujęłaś!


Gemelo- hehe szelki mu kup, skoro Aleks tak zmyka :)

Meduska- Maksy to zdolniachy!

Lagajka- zobaczysz migiem stanie sama.

Catedra- Boże jaka Zosia duża...

Coruja- 8 ząbek, pięknie!

Monisia- piękne zestawienie, zdolna Młoda! I niesamowita jest, sama klaszcze jak jej śpiewacie.. szok...

U mnie Kosi jest tak jak u Meduski

Coruja- Filipek ma jednegop pieprzyka na pupie, już od dawna, ale nei pamiętam od kiedy...

Karolinusia- dolna jedynka, uuu! Super!!

Pszczółko- świetnie!!! Majka jest fajniutka.
To bardzo cieszy jak dziecko robi coś nowego...
 
a mi Zocha jakiś skok wielkościowy przeżyła... nosi rozmiar 80-86. Wszystkie ubranka co miesiąc temu kupiłam na lato obecnie są na styk :/ pampersy 4 ledwo dopinam.. z dnia na dzień grrrrrrr

muszę opróżnić pół szafy bo nagle się zrobiło za małe... poza tym mocno i przytyła mimo całego dnia szaleństwa i sporo ubranek jest na styk wąskich :/ te buciki co pokupowałam i były za duże teraz są też na styk ://////
catedra - moja nosi ubranka na 74 6-9, ma teraz 66 cm, może coś bym odkupiła?
 
reklama
czas na mnie... my trochę w tyle


Emilka ma 66 cm, waży 7600
- przewraca sie z brzucha na plecy i odwrotnie
- "mówi" - baba, be, dada
- rosną dwie dolne jedynki
- zaczyna załapywać "papa"
- "trzęsie" się na mój widok jak chce na ręce
- próbuje siadać na leżaczku
- chwytana za rączki wstaje z bananem na buzi
- nie raczkuje, nie pełza i nie siada ani nie siedzi.... :cool2:
 
Do góry