reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj naszych maluszkow

ramari to mi rozjaśniłaś sprawę, tłumaczyły mi babki na szybko w przychodni i nie zapamiętałam dokładnie
mrsmoon drogo u ciebie:-( u mnie 5w1 120zł, 6w1 170zł, rota i pneumo planujemy zrobić ale jeszcze nie dopytałam o cenę. Co do spania to zawsze na boczku układam a w nocy to i tak Hanka się przekręca sama na wznak
madzioolka moja też głównie przekręca główkę na boki, bardzo rzadko trzyma prosto a jeśli już to tylko chwilkę
setanka gratulacje dla Natalki że tak pięknie przybrała i wszystkie konsultacje wyszły pomyślnie -super. Dałaś mi teraz do myślenia z tymi szczepieniami i brzuszkiem, musze zgłębić temat i się zastanowić porządnie.
ironia dzięki za info, sama już nie wiem czy szczepić :confused:
 
reklama
Witajcie mój Mati ma dziś 4970 g!!!!
W 3 tyg przybrał 1 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rośnie jak na drozdżach a tylko na moim mleku :-)
Spotkałyśmy sie z Misialiną dziś u lekarza i jej Malwinka dokładnie tyle samo waży :-) :-)

Ja zaszczepiłam 5 w 1 koszt to 135 zł
Jutro na bioderka jedziemy
A co do leżenia w nocy na wznak bo i tak sie przekręca (kiedyś na boczku leżał to w nocy tak wierzgał ze i tak na wznak sie budził- dodam ze bardzo rzadko ulewa). A na brzuszku lubimy lezeć

A cha pediatra mi zaleciła bardzo często miedzy karmieniami dawać dziecko na brzuszek - szczególnie te dzieci co mają z nim problemy gazowe.
Nie pisałam dawno bo mały miał napady kolek ale dzis spokój więc mam nadzieje ze to nie powtórzy sie codziennie...
 
Dziewczyny
czy Wasze dziodziolki też tak czasami machają rączkami i mają wtedy taki przyspieszony oddech???
Moja Majka tak robi jak rozkręca się do wrzasku :) choć jak jest spokojna to też tak robi i wtedy ma minę która mówi: "słuchajcie mnie bo tyyyyle chcę wam powiedzieć ale jeszcze nie wiem jak..." :)
 
Hej chciałam się pochwalić że Madzia przybrała na wadze w 3tygodnie 1kg i to tylko na piersi. Jestem taka dumna.
My jeszcze nie zdecydowaliśmy się jaki rodzaj szczepionek wybierzemy. Skojarzone czy oddzielnie. Na pewno zaszczepimy dodatkowo tylko na pneumokoki. Też czytałam że na rotawirusy nie ma co bo tylko uodparnia na kilka z kilkudziesięciu szczepów. Więc w zasadzie nie chroni dobrze.
Tylko z bioderkiem mamy problem. Już w szpitalu lekarz stwierdził że prawe bioderko przeskakuje i zalecił dodatkowe szerokie pieluszkowanie. I strasznie mnie tym zmartwił. Idziemy w czwartek na usg to dowiemy się więcej. Ale bardzo się tym martwie.
 
reklama
mamusia u mnie ok 250 zł ale potrzebne sa 4 wkłucia w odstępach kilkumisięcznych czyli w sumie 1000zł. Przy czym jeśli zdecydujesz sie na nią np za rok to będą już tylko 2 wkłucia. Nie trzeba szczepić w pierwszych miesiącach choć wiadomo, że wtedy maluszek nie jest chroniony.
 
Do góry