reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ruchy dzidziusia

aha! cieszem sie ze trafilam w temat:) ja tez sie pochwale! ja poczulam naszego szymonka w poniedzialek w zeszlym tyg wieczorkiem takie cos: puk...puk...:) i potem przerwa oi znowu puk... tez sie z nim bawie potrzasam boczkiem brzuszka a on zaraz mnie walnie :) niestety tez jeszcze moj mezczyzna nie zaznaltej przyjemnosci poczucia naszego malenstwa choc podobno cos go tam musnello bardzo delikatnie:-D super puk niesamowite!!o a wczoraj to np pierwszy raz widzialm jakies drobniutkie ruchy na brzuszku jak siobie lezalam tak na pleckach ale cio to byla za czesc ciala??? hmmm... na pefno nie moja watroba;-):-) teraz kolej na tatusia moze w kuncu cos poczuje:) a i np nasz dzidziu ma swoje pory kiedy sam sie wierci wczesnie rankiem i wieczorami a tak w dzien to ani mru mru:confused2:
 
reklama
a ten moj lobuz w srodku to juz tak sie rozwala ze az czasami mnie boli to jego rozpychanie:szok: a jak juz wysoko jest chiba bo az nad pepkiem go czuje!:confused:
 
Zdecydowanie tak jak mówicie...leżę wczoraj a tu cały pępek i okolice podskakiwały ;-) o pęcherzu to już nawet nie wspomnę taki mam skopany a mały jak się rozpycha to też mnie booooli ;-)
 
To moja córa chyba jeszcze malutka jest, bo zdecydowanie poniżej pepka ulokowana i tak wysoko to jeszcze nie była. No ale ona to pewnie po mamusi taka, w końcu na usg wyszło, że waży 325 g.
 
Ależ ja Wam dziewczyny zazdroszcze tych ruchów.... Moje Słoneczko nie chce mnie kopać. Tylko sie na matke pupą wypina czasami pod wieczór i jak położe tam ręke to czuje jak ją zabiera spod ręki ... ot wszystko. Żadnych kopniaków szturchańców NIC! mam nadzieje że po przyjściu na świat będzie równie grzeczne... no chyba że zbiera energię żeby dać mamuśce popalić :D:D:D:D:D:D:D
 
muszę sie pochwalić i ja wczoraj oficjalnie poczułam pierwsze (swiadome dla mnie)ruchy bejbusia :):):)

tylko, że moj dzidziuś kopie w dole brzucha, tak starsznie nisko, wrecz na granicy- czy to normalne? do lekarza wybieram sie moze w przyszłym tygodniu jak ozdrowieje
 
Truskawka no to gratuluje, ja tez czasem tak nisko czujé malucha a czasem gdzies pod zebrami po prawej stronie najczesciej

Rozczorchrana
niestety musisz byc cierpliwa :-)

A moja corcia zawsze czeka az ja braciszek kopnie, a on jak na zlosc wtedy przestaje kopac i sie biedna doczekac nie moze :-D
 
reklama
Rozczochrana - to obie oczekujemy na te kopniaki:-)

truskawka - dzidzia pewnie jeszcze za mała jest albo za leniwa by przenieść się wyżej:-)
 
Do góry