reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ruchy dzidziusia

eejjjj to moje dziecko jest jakieś dziwne, na każdym usg śpi i musimy go z lekarzem budzić dziobaniem w brzuch bo inaczej do dziś by go zbadać nie mógł;) i kurcze...nie mam żadnej reguły na te jego ruchy...jedynie godziny, bo robi to o stałych porach:>
 
reklama
mój się budzi jak jedzonko spływa, więc jest dość aktywny, bo jem co 2 godziny i rusza się po każdym posiłku nawet do godziny :) a tak to regularnie rano o 7 i wieczorem o 23. Jak nie śpię w nocy, to też mocno fika, przebiera ze mną nóżkami jak chodzę na siku :D a czasem też się rusza jak za długo siedzę i się nudzi. No czyli właściwie, ciągle się rusza o_O
 
Moje sloneczko rusza sie w sumie caly czas. Jak rozmawialam dzis z kolezanka i cos powiedzialam podniesionym glosem to mi niezlego kopa sprzedal :) jak cos na brzuchu mam to tez bryka, wieczorem jest bardzo aktywny, jak prowadze samochod i mam pasy zapiete, to mnie szturcha caly czas. Czasami mam wrazenie, ze w ogole nie spi. A myslalam, ze jak dluzej pochodze to sie usypia. Moj nie. Czesto w nocy jak sie obudze i reke poloze na brzuchu, to tez nie spi. Cos czuje ze wesolo z nim bede miala. nerwusek maly
 
ja w sumie stwierdzam że moja dzidzia conieco się rusza... :-) raz na jakiś czas czuję w dole brzucha jakby uderzenie ... w sumie to chyba TO :-) dwa razy udało mi się upolować uderzenie i trzymać rękę na brzuchu w trakcie i poczuć:-) bo tak... np w pracy jak siedzę i czuję więcej ruchów na raz ...szybko przykładam rękę..a tu klops ...spokój:-) tak zawsze jest po położeniu ręki! :-)
 
Futerko moj bobas tez cichnie jak przyłoze reke i tez nie zawsze sa to ruchy odczuwalne ''na zewnatrz'',ale czasem tak mnie ''bodzie'' ze mnie to denerwuje;)
 
Futrzak, mam dokładnie to samo!!! Zabawa w kotka i myszkę i normalnie :-) Inna sprawa, że ja łożysko mam na ścianie przedniej i wszystkie kopniaki mam nieźle zamortyzowane. Na palcach jednej ręki mogę zliczyć kopniaki, które poczułam "pod ręką".
A dzisiaj gwiazda przekręciła się główką do góry i bawiła się w trzaskanie mamy po całej miednicy przez caluteńki dzień! Aż cieżko mi się było na pracy skupić. Kiedy to dziecko śpi? Aaaa, wiem - wtedy, kiedy tatuś leży z rączką na moim brzuchu. Za chińskiego boga mała nie raczy wtedy kopnąć. Siedzi jak mysz pod miotłą. Daje znak życia dopiero jak tatuś zrezygnowany zdejmie łapkę. Coś czuję, że Stellka będzie miała niezły charakterrrek ;-)
 
Męża mi dziewczyny uszczęśliwiłyście!!! Tylko że z dumy, że to JEGO KOCHANA CÓRECZKA nadął się jak rozdymka i zajmuje mnóstwo miejsca w łóżku ;-)
 
reklama
Dzień dobry Kochane! :-)

Tak sobie czytam wątek o ruchach i Moja Maleńka właśnie daje znac o sobie :tak:
Ostatnio wieczorkiem bawiłyśmy się ... ja delikatnie naciskałam brzuszek w różnych miejscach a Dzidzia odpowiadała kopniaczkami :-D
 
Do góry