reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ruchy dzidziusia

czesc dziewczynki dawno mnie tu nie bylo ale praca i duzo zadan dnia codziennego robi swoje...postaram sie nadrobic..mogem sie pochwalic ze nasz szymonek to sie z nami budzi ok 6.30 rano i potem w dzien walczy jak z kims rozmawiam to zawsze musi wtracic swoje 3 grosze:) i wieczorami mam tez taniec brzucha bo tak faluje wczoraj tatus pierwszy raz poczul jak sie jego synek ruszal w swoim domku i z wrazenia przystawil usta do naszego brzuszka i mu tam nawijal jak to baldzio go kofamy:-D przeslodziutkie!!!;-)
 
reklama
u mojej córy zaczynam zauważać pewne oznaki złośliwości - jak tylko zagrzeję się wieczorem pod kołdrą to ona przepuszcza zmasowaną serię ataków na mój pęcherz ;-);-)
 
buziaczek- nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze, ze mozesz juz tatusiowi pokazac ruchy malenstwa... moj M sie tak niecierpliwi....jak zauwazy , ze sie skupiam i ze czuje dzidziusia w jakims momencie...bron Boze mu nie powiedziec o tym:-D:-D od razu obrazony...:-D:-D ze on tez chce wiedziec kiedy, co i jak:-D:-D
 
Ja dzis pol dnia na nogach byla, wiec malego niezle ululalam ;) od 20 min siedze i czuje, ze sie obudzil i cos delikatnie mnie tam szturcha :)
 
U mnie dzisiaj jest mega rewolucja. Stresy i nerwu postawiły moje dzieciny na nogi i mama jest skopana do granic możliwości. Obie dają mi cały czas popalić od co najmniej 14!! Ciesze się ze są takie ruchliwe ale czuje się wredna mamą bo nie umie teraz zapanować nad łzami, nerwami i stresem. A one pukaja w brzuszek tak jakby chciały mi powiedziec- mamusiu nie płacz juz z tej złości:((((((
 
Milutek ... widzisz jak Twoje Królewny reagują na Twój nastrój ... niestety nie zawsze da sie zapanować nad emocjami a Dzieciaczki te emocje przejmują.
Miałam tak przed USG połówkowym ... konkret stres czy wszystko jest ok i Mała zaczęła kopać ... a w gabinecie jak sie okazało że jest oki i sie uspokoiłam to Mała też zrobiła sie spokojna a nawet senna :)
 
Milutek ... widzisz jak Twoje Królewny reagują na Twój nastrój ... niestety nie zawsze da sie zapanować nad emocjami a Dzieciaczki te emocje przejmują.
Miałam tak przed USG połówkowym ... konkret stres czy wszystko jest ok i Mała zaczęła kopać ... a w gabinecie jak sie okazało że jest oki i sie uspokoiłam to Mała też zrobiła sie spokojna a nawet senna :)
To ja wrzucam na luz:) biorę parę głębokich oddechów....
 
dziewczyny kochane bo wy i malenstwa to teraz jedna całosc:-D:-D jezeli wy sie denerwujecie to maluszki tez,tak samo jest kiedy wy sie cieszycie one tez sie cieszą takze spokój spokój zebysmy nerwowych dzieci nie porodziły( mówie z własnego doswiadczenia) teraz sie nie denerwuje Wogóle!!!!!!!!!!!!
 
Pinka- będziemy korzystać z Twoich rad jako doświadczonej mamuśki:)hihihi ale wiem do brze ze całej ciąży bezstresowo przejść się nie da:(
 
reklama
Pinka- będziemy korzystać z Twoich rad jako doświadczonej mamuśki:)hihihi ale wiem do brze ze całej ciąży bezstresowo przejść się nie da:(

to prawda ;-)) ale my kobiety to denerwujemy sie czasami za duzo i z byle powodu tym bardziej w ciazy hormony szaleją i łatwo nas z równowagi wyprowadzic.....dlatego warto spróbowac przechodzic przez niektóre problemy z dystansem i w miare spokojem;-)))
 
Do góry