reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka

Wchlonelam loda rozka i dwa kit-katy i corcia sie rozbrykala. Faktycznei jakos innaczej sie ulozyla bo wczesniej czulam kopniaki na wysokosci pepka a teraz na dole tuz nad pecherzem. Juz jestem spokojna:tak: Dobrze jest miec kogo podpytac:tak:
 
reklama
Nasz synuś to naprawde daje czadu :) Ostatnio o normalnie cały brzuch to aż mi skacze ;) i nauczyliśmy się z nim już nawet bawić :) jak popupkamy w brzuszek to on odkopuje w tym miejscu w ktorym zapualismy my ;) taka interakcja. To jest super :)
 
Moja Ola wczoraj wieczoram tak mnie kopała że aż trudno było wytrzymać - za każdym kopniakiem podskakiwałam na łóżku bo wytrzymać nie mogłam. Ale wszystko z uśmiechem na twarzy :)
Dziś od samego rana mam kopniaki w pracy - jak zaczęła o 8 tak nadal kopie... a siedząca pozycja chyba temu sprzyja - może za mało miejsca jej się robi :)
 
powiedzcie mi szczególnie mamuśki które już rodziły czy przez brzuch widać np stopę albo głowę dziecka? widziałam w necie takie zdjęcie z super widoczną stópką pod skórą ale to mógł być jakiś fotomontaż
bo moja księżniczka kopie ale nie umie do końca sprecyzować co to za część ciała
wiem głupio brzmi :D
 
Wiem o jakie zdjęcie ci chodzi...ale raczej niemożliwe jest takie dokładne odbicie stópki...
A czy mozna rozpoznac część ciała....hmmm....tymon był ułożony miednicowo wiec taka wielka kula która była widoczna na brzuchu to prawdopodobnie główka ale kto to sprawdzi?? musialabys byc ciągle koło sprzetu do USG zeby sie upewnic :-)
 
jak dzieciaczek jest ułozony główkowo to mozna rozpoznać jaka część ciała wypycha, ale to bedzie głównie stopa lub kolanko i widac raczej góry takie a nie wyraźny kształt... ja przynajmniej nie byłam w stanie zobaczyć tak jak pokazuja na tym zdjęciu o którym piszesz, widziałam tylko wielkie góry na brzuchu i to były własnie stopy lub kolanka :)
 
powiedzcie mi szczególnie mamuśki które już rodziły czy przez brzuch widać np stopę albo głowę dziecka? widziałam w necie takie zdjęcie z super widoczną stópką pod skórą ale to mógł być jakiś fotomontaż
bo moja księżniczka kopie ale nie umie do końca sprecyzować co to za część ciała
wiem głupio brzmi :D

Jak bylam pod koniec ciazy z blizniakami to kilka razy udalo mi sie zobaczyc stopke i nie bylo mowy o pomylce poniewaz bylo dosc dokladnie widac (oczywiscie bez paluszkow samego platfuska).Chlopcy naprawde nie mieli juz miejsca i jak sie ruszali to bylo rowniez widac takiego jakby weza pod skora jakbys przesowala reka pod naciagnieta mocno bluzka
 
reklama
Do góry