reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluszków

Też bym tak chciała,ale obawiam się że będzie tak samo ruchliwe jak i poprzednie.Chociaż w sumie to dobrze ,bo wiem że na pewno nie będe sięznim nudzić
 
reklama
Nasz dzidzius w gosciach to taki spokojny byl - chcialam pokazac rodzicom i siostrze jak mały rozrabia zwłaszcza po czekoladce... a tu nic, udawal takiego grzeczniutkiego :) A ledwo wrocilismy do domu i usiadlam na fotelu to zaczal szalenstwa.... Co u siebie to u siebie :)
 
Moje dziecie to dzis przechodzi samego siebie! Taki jest urwis,że jak mnie dźgnął kolankiem w bok,to z bólu prawie krzyknęłam ;) I pręży sie niesamowicie,aż przy kompie nie mogę usiedzieć!
 
Olu-tak mocno się rusza mały? mój to owszem kopie ale nie tak żeby nawet za mocno brzuch się ruszał, słaby chyba czy co?!
 
reklama
Do góry