reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluszków

No to już Kaju wiem czemu moj Bąbelek taki spokojny ostatnio. Kiedyś co wieczór jak kładłamsie do łóżka dawał popis akrobatyczny a teraz to się w ciągu dnia rusza okazjonalnie. Ale jak już się rusza to nie ma dla niego świętości kopie po wszystkich flaczkach a jak kopie w jelito to mam wrażenie jakby mi się do kibelka chciało... ::)
 
reklama
a mój właśnie trochę pofika a później znowu chwila spokoju i tak w kółko
KajuMaju ciekawa która z nas pierwsz się rozdwoi
 
A moje maleństwo szaleje szczególnie jak usiądę albo się położę.Najbardziej odpowiada mu jak chodzę wtedy jest taki spokojny pewnie sobie śpi bo chodząc kołysze się :laugh: taki malutki a już taki cwaniutki ;)




 
A nasz synuś dzisiaj "boksował się" z tatą :) Juz wczoraj miał dobry dzień, bo pokopał go kilka razy pod rząd. A dzis po obiadku jak sie polozylismy troszke na lozku, Piotrek jakby "stukał" w brzuch a Kubus mu odpowiadal, potem coraz mocniej i mocniej (oczywiscie wciaz delikatnie) az mały dał taki czad, ze az Piotrkowi ręka skakała :) Smiesznie to wyglądało :)
 
witajcie mamusie.Moja dzidzia na usg (1 usg) pokazało środkowy palec ,uśmialiśmy się z lekarzem że ładnie się zaczyna .A w czwartek tak dawał czadu że llekarz nie mógł zrobic pomiarów ,bo tak się obracał,co chwilę mój gin musiał ustawiać korektepomiarów. :laugh: :laugh: :laugh:Na szczęscie udało się .Nie wiem jak wy ale ja przez te jego fikołki nie mogę spać w nocyi czasami mi się marzy przespanie chociaż jednej nocy spokojnie ,ale widać to dopiero początek.Z POZDROWIENIAMI WIOLA
 
Moj brzdac juz tak czasem fika ,ze tatus sie boi na to patrzec bo mu sie wydaje ,ze wylezie przez skore ;) :laugh: :laugh:
 
cześć aneczko.to będzie moje 3 dzieciątko,ale czasami jak twardnieje mi brzuch to aż mnie ściska ,tak się boję bo chciałabym go donosić.moje pierwsze dziecko też tak fikało ,to wtedy lekarz mówił że będzie miało charakterek ,co okazał się prawdą .I też nie spałam po nocach a i potem tez ,tak dawała czadu.Z POZDROWIENIAMI WIOLA
 
reklama
To mój Bąbelek daje pospać w nocy. Wyskacze się przed snem a później grzeczny. Czasem tylko obudze się od jakiegoś kopniaczka ale bardzo rzadko. Rano się zdarza, że ja bym jeszcze chciała poleżeć w łożku ale Małemu się nudzi i harcuje za bardzo, to wtedy dla spokoju Maluszka wstaję z wyrka.
 
Do góry