reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

RYTM naszych maleństw

wlasnie Kasia...kazala Ci dawac zupke i przesunac karmienie na noc. Znaczy ze jak dasz 125 ml zupki to masz jzu nie dawac cyca? chyab tzreba zeby ta zupke popic...hmmmm
Zastanawiam sie sama bo aj od nast tyg bede dawac zupke caly sliok w poludnie i ciekawa jestem czy Kuba poje zupka...
 
reklama
Myślę, że chodziło o to, że się tą zupką nasyci i zje mniej mleka, bo przecież nie da się przesunąć karmienia jak już wyprodukowane. W końcu samo wypłynie. Potrzeba trochę czasu aż cycki "załapią", że na noc jest większe zapotrzebowanie ;-). Skomplikowana sprawa :baffled:
 
Wiecie co, mój Potworek to chyba ma ze 4 żołądki...Dałam Małej dzisiaj 1/4 słoiczka jabłko+marchewka, no i zjadła ze smakiem, ale za chwilę już butla w ruch i wypiła 180 ml.Przed 18 dałam jej marchewkę, to wtrząchnęła cały słoik i to w takim tempie,że nie nadążało się z nakładaniem żarełka na łyżeczkę.No i godzinę później już butla - 210 ml :szok: .A teraz sobie spokojnie zasypia.W sumie już zasnęła :-) .A ja muszę porobić małe porządki w szafach :-( .W ciągu dnia to niemożliwe, więc zabieram się za to teraz :tak:
 
niezła ta Twoja Oliwka. Mój Kamyk jest tylko na cycu, zjada ok 60 ml za jednym razem a je tak co 2-2,5 h. Wiem ile zjada bo czasem ściągam jak muszę lecieć na uczelnię i z cyca więcej jak 60ml nie ściągnę, a potem jak mąż go karmi to te 60-ki w zupełności wystarczają na jedno karmienie.
 
ja tez powiem wow niezle Oliwcia a ile wazy:-)

pajola- ja dzis w nocy pierwszy raz od bardzo dawna sciagalam mleko bo dzis wychodze bez malej i aby mala miala co jesc i tez sciagnelam 70 ml wiec tez za duzo nie je Marta:tak: , widocznie jej to wystaracza bo przybiera prawidlowo na wadze
a marchewke nadal 4 lyzeczki i jej tez wystarcza bo nie chce po tym mleka:no:
 
Ile waży Oliwka - nie wiem, ale myślę, że będzie coś koło 8 kg.
No i dzisiaj znowu - słoiczek marchewki i po 15 minutach butla z mleczkiem :szok: .Oliwkę to chyba lepiej ubierać niż karmić :tak:
 
no, no...nieźle.ale Inna lepiej jak dużo je niż jakby miała kłopoty i jadła bardzo mało...
jeżeli chodzi o ściąganie ja dziś ściągnęłam tylko 50 ml. mleka...myślę że jak Lila ciągnie to wydoi więcej ale w porównaniu do 180ml Oliwki po pysznym obiadku marchewkowym to nie za wiele...
 
Kurcze Inna aż zazdroszcze że Twoja Oliwcia tak wcina...też bym chciała żeby Paula tak pięknie jadła ale niestety coraz więcej się martwie o nią...Niech Oliwcia prześle troche apetyciku Pauli;-)
 
reklama
Inna - nasze córeczki mogą sobie przybić piątkę :-D Hania je 200 ml mleczka, raz dziennie michę kaszki na mleczku - 150 ml i do tego sloik marchwi. Aha! I z raz dziennie 100 ml herbatki. Ja nie wiem gdzie ona to mieści! A po mleczku i tak jest wrzask, że mało ale nie daję jej wiecej, boję się przekarmić i tak wcina ponad normę :laugh2:
 
Do góry