reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

RYTM naszych maleństw

A u mnie Dorotak tez tak na zmiane, raz mam piersi pelne, ze malo nie pekna a innym razem flaczki. Ile powinno przybrac na wadze dzieko miedzy 4 a 5 miesiacem? Kubus chyba spowolnil tempo. W piatek mam znow szczepienie to sie zwazymy.
 
reklama
No Ola nie da przekonać się do butelki (dobrze że nie kupowałam, tylko w komplecie do laktatora miałam) na szczęście moje piersi dały radę :-p. Z łyżeczki zje, to może po rozmowie z lekarzem okaże się że zaczniemy dawać kaszkę. Chyba że moje obawy są bezpodstawne i moja Żabka przybiera na wadze prawidłowo.
 
jejku a moje dziecko ostatnio między 4 a 5 rano robi sobie przerwę w spaniu dwugodzinną...i to zaczęło się powtarzać już kilkakrotnie. mam nadzieję że to się zmieni i to szybko!!!
 
:wściekła/y: Oliwka zaczęła się budzić w nocy:wściekła/y: , powrót do tego co było wcześniej czyli pobudka między 2 a 3 :wściekła/y: .Pomyśleliśmy, że może oszukamy ją herbatką i zaśnie.Taaaaa...Jasne...Herbatkę, owszem, wypiję, ale mleczkiem też nie pogardzę :baffled: .
 
Coś chyba "w powietrzu wisi" bo i mojej, uporządkowanej córce poprzestawiał się grafik. Nie mogę za nią nadążyć "co teraz w planie" przez co sie denerwuję a ona ze mną, och to życie matki-ciężkie jak cholera. Chyba szybko strzelę sobie drugie, odchowam i będę parkę do dziadków na wakacje odsyłać a z mężem siup w tropiki:-)
 
Pola dawno mnie tu nie było więc nie śledzę rozmów, zdaje mi się, żę jesteś jedną z pierwszych jeśli nie pierwszą, która wspomina o kolejnym dziecku? Ja to nawet nie żartuję na ten temat heheheh
 
aha mój słonik też powrócił ostatnio do karmienia nocnego, bywało, że wołał jeść co 3 godziny, ale od paru dni wszystko powoli wraca do normy, tfu tfu żeby nie zapeszyć
 
od kiedy ja zaczelam dokarmiac Marte przesypia noc ufff jak kiedys od 21.00 do 8.00 jedzonko i znowu spanko:-)
 
chyba moja Nuna już wyznaczyła sobie nowy rytm. wstaje o 6-7, o 10.00 zasypia snem kamiennym trzygodzinnym /czasem zdarzy się wyjątek i jest krócej/ a potem zasypia ok 15-16 /w zależności ile spała wcześniej/ i śpi max do godziny.po kąpieli zasypia 20-21 a w nocy robi mi pobódkę ok 1.00 i czasem o 5 /ale nie zawsze/.
 
reklama
U nas już mam nadzieje że unormowały się nocki,bo ostatnio to było ciężko przez te cholerne ząbki. budziła się z płaczem,nawet oczu nie otwierała i nic nie pomagało tylko przytulanie i całowanie:confused: od wczoraj wróciło budzenie się raz o 3 w nocy...
 
Do góry