reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

RYTM naszych maleństw

Kaira, jakby tylko była taka możliwość, to z pewnością posłałybyśmy Pauli troszkę apetytu ;-) .
Nie wiem, czy słyszałyście o tym, że jakiejś kobiecie w USA chcą odebrać prawa rodzicielskie, bo utuczyła swoje dziecko.No i mój ojciec nabija się teraz z nas, że nam też zabiorą prawa rodzicielskie, jak Mała będzie tyle wcinać :-D .
 
reklama
Dopiero do mnie doszlo, że to godzinkę do przodu :szok: Tzn. , że mam pobudkę o czwartej rano :szok: Ja nie chce!!!
 
Martynka mimo, że nie rozumie telewizji i tego o czym rozmawia mamusia z tatusiem, to ma jednak szósty zmysł, bo obudziła się i owszem o 6 jak co dzień, ale ja przestawiłam przed snem zegarek :baffled:. O cholera może nie trzeba było tego robić. Może ona zna się na zegarku :eek:
 
A moja Ola wczorajszej nocy budziła się co 2 godzinki, a pierwsza pobudka już około 23 :eek:. Nigdy tak wcześnie....Nie wiem czy moje piersi już nie wyrabiają z produkcją :confused: bo dotychczas karmiłam na zmianę z jednej piersi, a wczoraj dałam jednej i drugiej a i tak nie byłam pewna czy aby na pewno pojadła. Strasznie mi je opróżniła :-( nie wiem czy nie wprowadzić przed wieczornym spaniem butli :confused: Dziś trochę lepiej, pije ogromne ilości płynów i niedługo mi brzuchol wysadzi :baffled::baffled: Ciekawe jak będzie wyglądała dzisiejsza noc :eek:
 
A moja Oliwka jakby była zaprogramowana :-D - tak jak się budziła najczęściej około 7, tak po zmianie czasu pobudka o 8 :tak: .
 
Kuba olał zmiane czasu, he he. Ale od kilku dni spi od 19 do 7 z przerwami na papu. Przynajmniej mam wieczor wolny,bo jak zasypial o 21 to ja zasypialam z nim.
 
Dorotak poczekaj jeszcze ze dwa dni z tą butlą. Lila też ma co jakiś czas tak że przez dwie doby je więcej i też mam wrażenie że pokarmu nie starcza, jednak potem powraca wszystko do normy.będzie ok.
 
reklama
A jednak zdesperowana kupiłam dziś mleko dla Oli, najpierw dałam jej cyca i przygotowałam pierwszy raz butlę aby sobie dojadła, ale nie chciała :no:. Albo nie potrzeba jej go, albo smoczek jej nie pasuje a może już taka zmęczona była że padła :eek:. Póki co śpi, obaczymy jak będzie wyglądała dzisiejsza noc :baffled:, ale lewą pierś mam jakoś tak bardziej napełnioną :dry:
 
Do góry