reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Rozwiązania
0
Życzę Ci dużo siły i mam nadzieję, że jednak Wam się jakoś uda. Czeka mnie dokładnie to samo, z tymże że ja zdecydowałam nie mieć kontaktu z ojcem dziecka przez najbliższe tygodnie, może nawet do porodu, bo nie mam w nim wsparcia, tylko same obelgi i nieuzasadnione żale. Choroba, chorobą, ale pozostawia ślad w sercu do końca i masz rację, zawsze pozostaje niepewność- pomimo, że osoba chora bierze leki.
Życzę Ci dużo siły i mam nadzieję, że jednak Wam się jakoś uda. Czeka mnie dokładnie to samo, z tymże że ja zdecydowałam nie mieć kontaktu z ojcem dziecka przez najbliższe tygodnie, może nawet do porodu, bo nie mam w nim wsparcia, tylko same obelgi i nieuzasadnione żale. Choroba, chorobą, ale pozostawia ślad w sercu do końca i masz rację, zawsze pozostaje niepewność- pomimo, że osoba chora bierze leki.
A mogę Cie zapytać co ze wsparciem finansowym? Macie wspólne konto? Albo dostęp do swoich kont?

reklama
Rozwiązania
0
Po wielu miesiącach starania, czytania o chorobie i szukaniu rozwiązań w celu ułożenia życia mojego, chorego partnera i naszego dziecka, które już jest na świecie... Na tydzień przed porodem zostałam samotna matką. Choroba nas zniszczyła, usłyszałam wszystkie najgorsze rzeczy, zostałam obwiniona za chorobę, za jej długość, intensywność. Usłyszałam, że dziecko, które nosiłam prawie 9 miesiący zostało zrobione przez niego w celu zapomnienia o byłej dziewczynie. Że jestem najgorsza, że jego mama miała rację co do mnie... Eh, nawet jeśli to w manii, to była to rozmowa której nie zapomnę i chyba nie wybaczę. Urodziłam dziecko sama, nie chciałam go przy porodzie. Pojawił się na następny dzień w szpitalu, poklocilismy się, wyrzuciłam go. Następnie pojawił się u dziecka po tygodniu... Wiem już że zostałam sama, ja i mój syn. Muszę się jakoś pozbierać i żyć dalej, dla niego. Czasem człowiek się tak stara i staje na głowie, ale to za mało i nic więcej nie da się zrobić.

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny jestem tu nowa. :) Witam Was serdecznie.
Czy jest tu jakaś Pani w ciąży, która postanowiła się rozstać ze swoim partnerem, ponieważ on był ostro zawziety, nie widział swoich błędów i zawsze musiało być tak jak on chce?
Proszę o kontakt. Potrzebuję porozmawiać z kimś ponieważ odchodzę już od zmysłów :( pozdrawiam!

AnnaOlga

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Czy jest tu jakaś Pani w ciąży, która postanowiła się rozstać ze swoim partnerem, ponieważ on był ostro zawziety, nie widział swoich błędów i zawsze musiało być tak jak on chce?
Proszę o kontakt. Potrzebuję porozmawiać z kimś ponieważ odchodzę już od zmysłów :( pozdrawiam!
Ja z takim upartym oslem żyje. Jest ciężko nawet bardzo ale jestem twarda babka mimo że nie raz chciałam się spakowac

Kaamilaaa

Rozwiązania
1
Witaj nie miałam takiej sytuacji jak ty, rozstalam się z byłym z innych powodów ale również byłam wtedy w ciąży.
Jeśli potrzebujesz pogadać, wygadac się to pisz śmiało tu lub do mnie na priv

Rozwiązania
0
Zazdroszczę cierpliwości. :)
Ja się po prostu poddalam. Mój facet ma w sobie niesamowite przejawy zazdrości względem mojej rodziny
Do takiego stopnia, że poklocil się z moja mama. Nie ma zamiaru jej przepraszać mimo że ona wyciągnęła pierwsza reke
I od tego wszystko się zaczęło. Ja już się wyprowadziłam. Chociaż na kilka dni. Wiedział jaki jest powód. Ale cóż. Zdanie znów zmienia jak rękawiczki..

reklama

AnnaOlga

Rozwiązania
0
Zazdroszczę cierpliwości. :)
Ja się po prostu poddalam. Mój facet ma w sobie niesamowite przejawy zazdrości względem mojej rodziny
Do takiego stopnia, że poklocil się z moja mama. Nie ma zamiaru jej przepraszać mimo że ona wyciągnęła pierwsza reke
I od tego wszystko się zaczęło. Ja już się wyprowadziłam. Chociaż na kilka dni. Wiedział jaki jest powód. Ale cóż. Zdanie znów zmienia jak rękawiczki..
Bo on ma rację A wszyscy inni się mylą?

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Samotna matka Potrzebuję porady 12
M ankieta-samotne macierzyństwo Archiwum Samodzielnych rodziców 0
E Co do-Mając męża-jak samotna matka Potrzebuję porady 1
E Mając Męża-jak samotna matka... Potrzebuję porady 14
M samotna matka...2 ciąża Archiwum Samodzielnych rodziców 3
miraaa1983 Samotna matka w Uk... Młodziutkie mamy 5
Anita1990 Samotna matka Porady prawnika 4
K Samotna matka- tuż przed porodem :( Ciąża, poród, połóg 5
M samotna matka i pomoc prawna Archiwum Samodzielnych rodziców 4
M Samotna matka Porady prawnika 3
A Bezrobotna samotna matka Porady prawnika 2
6 samotna matka - rencistka Porady prawnika 12
A Samotna Potrzebuję porady 22
A Samotna? 23 letnia mama Młodziutkie mamy 15
S samotna przyszła mama Potrzebuję porady 1
Milenaa0810 Samotna mama Potrzebuję porady 18
O Nie sama,ale samotna:-( Samotni rodzice 155
D Zostalam sama Potrzebuję porady 12
R Samotna w ciąży... Ciąża, poród, połóg 7
M Jestem w kropce i potrzebuje porady. Potrzebuję porady 15
3 Samotna mama dwójki dzieci Potrzebuję porady 14
L Mamusie z Rudy Śląskiej i okolic Śląsk 0
T Samotna Ciąża, poród, połóg 12
R Samotna w ciąży Archiwum Samodzielnych rodziców 8
C samotna w ciąży Potrzebuję porady 6
G samotna w ciąży...i co dalej? jak żyć? Dzieci urodzone w grudniu 2012 7
A Szukam chętnych do pomocy - 1% dla Fundacji Samotna Mama Bydgoszcz 0
Shalimar bezrobotna, samotna przyszla mama Porady prawnika 1
K samotna bezrobotna ma prawo do zasilku?? Porady prawnika 1
cocosova samotna kwietniówka Dzieci urodzone w kwietniu 2011 102
***<3An_eczka<3*** Samotna Mama w Irlandii Mamy z Irlandii 65
E samotna w ciąży- proszę o poradę Porady prawnika 13
B samotna w ciąży Ciąża, poród, połóg 23
M jestem ,,samotna' Relacje rodzinne 10
A Samotna na codzień... Relacje rodzinne 43
Magdalena08 Matka cierpiętnica-Matka gestapo Pytanie tygodnia 12
Zaklopotana Kontakty ojca z dzieckiem Porady prawnika 4
B Relacje corka-matka w ciąży Potrzebuję porady 8
T matka wyprowadziła sie wraz z dzieckiem do innego miejsca bez zgody ojca Porady prawnika 25
Sise ekiz1 Niedouczona niedoszla matka Potrzebuję porady 15
E Matka-Sama nie wiem co myśleć II cz postu Potrzebuję porady 5
E Partner matki...Dość długie,ale może coś poradzisz... Pytanie tygodnia 5
E szkoł-orzeczenie o niepelnosprawnosci..., Początek szkoły 0
P RODZICE WIELODZIETNI- PROSZĘ O POMOC! Wielodzietni 5
natalinaa Matka dziecka czy kochanka?! Zwierzenia 4
M matka- histeryczka Mamuśkowo 8
agusia_20 Zła matka? Mamuśkowo 23
L nieletnia matka Porady prawnika 2
A Matka utrudnia kontakt ojca z dzieckiem. Porady prawnika 7
B Żona i matka, ale już nic po za tym:( Relacje rodzinne 37