reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
Dziewczyny,
Kubulek mi znowu spadł z łóżka, rozciął sobie wargę i bardzo płakał :sad::sad::sad:
Ja już nie wyrabiam...Wstawanie codziennie na studia, w nocy po parę razy do dziecka...Byłam tak nieprzytomna, ze nie pamiętałam, czy jest u mnie, czy u siebie. Jak zasypia, to zawsze śpi w łóżeczku. Napisałam exowi, o tym, a on odpisał,że po co z nim śpię, jak ma swoje łóżeczko i żebym nauczyła go spać u siebie. Ale mnie wkurwił, dupek jeden. Ta, pstryknę palcem i dziecko, które od prawie 10 nocy nie przespało nocy nagle przestanie się budzić :growl::growl::growl: Boję się bardzo o synka, nie chcę, żeby przeze mnie go coś bolało :sad:
 
bezsenna kochana musisz być silna i przetrwać ten bardzo trudny okres,wiem że to bardzo trudne i że wszystko na raz Ci się nałożyło,szkoła dziecko które nie chce spać i że masz dosyć,ale nastaną lepsze czasy,gdy młody zacznie przesypiać noce,zaliczysz co masz do zaliczenia. Powoli do przodu :-). Mój młody też miał rozciętą wargę,górną do tego spuchła mu strasznie i płakał okropnie a ja prawie zawału serca nie dostałam :sorry2:.Pisałam tutaj o tym już dawno . I też byłam przerażona jak Ty,ale warga się zagoi i nawet o tym pamiętać nie będziesz. Tylko musisz być świadoma tego że to nie pierwsza warga rozwalona że to pewnie jeszcze nie raz się stanie,i jeszcze nie jednego guza sobie nabije... A eks co za dupek :dry:,ciekawe jak on by się czuł jak by miał tyle obowiązków na głowie ,eh z tymi facetami.
 
Milkada Wiem, że pisałaś o tej rozciętej wardze, pamiętam. Czytałam, co piszecie, tylko nic nie odpisywałam, bo już czasu brakło na odpisywanie.
Co do exa, to żal po prostu :dry:Zamówiłam łóżeczko turystyczne i dam mu Kubę na jedną noc, niech zobaczy jak to jest.Chcę się wyspać, ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie nocy bez synka...Ty chyba kiedyś pisałaś, że dałaś Kubę do exa na noc? I jak było? Dał sobie radę?

Kasia Maja jest jeszcze malutka, ale na pewno niedługo znajdziesz czas, żeby nam coś więcej napisać o swojej królewnie =)
 
czesc mamuski:)
ja rano bylam u lekarza i mam skierowania na wszystkie badania,spadek 7 kg w ciagu 3 tygodni nie jest dobrym znakiem,ale jem jak opetana i tak sobie mysle ze to jakies wrzody.nerwy i stres robia swoje ale jakos to musi byc,i zawiozlam dzisiaj malego do dziadkow,ale wytrzymal 20 minut i musialam wracac.ale dziadki maja checi troche mnie odciazyc zebym odpoczela i chca probowac,wypilam kawusie i wrocilismy,
a teraz czekam na pana,bo mi sie zlew i wanna w lazience zapchaly i kran mi cieknie,musze naprawic bo potem jak zobazce rachunek za wode to zawal murowany
agazoja moja mala mialam stwierdzony refluks w wieku 3 lat,jak powaznie zachorowala,leczenie szpitalne tam przynosilo jakis efekt i leki i pote dlugo brala antybiotyki,ale przyszedl dzien gdzie zaczely sie jazdy i jej pokoj to byly jedne wielkie ......wiecie co,nie bede tu pisac,zmienialam posciel na okraglo,ciuszki wywalalam,dywan musialam wyrzucic,i nie bylo ratunku,odbilo jej sie i bylo tak jak w filmie denis....ciezki okres dla nas,ja bylam wykonczona,bo bylam bezredna,mialam tylko pilnowac zeby sie nie udusila,a wage swoja iles kilo miala przez 2 lata
musisz byc dobrej mysli
bezsenna pogadaj z tym twoim ex,skoro masz z nim dobre relacje i niech wezmie kubusia do siebie a ty odpoczniesz,bo tak to ty sie wykonczysz,za duzo na glowie to ty sama sobie zaszkodzisz,
 
Dzieńdobry;-). Ja sie pochwale ze napisałam ten cholerny egzamin z ortodoncji. Nie wiem co dostane ale zaliczyc powinnam.




Martusia – dziekuje za książeczkę
Carla – no u mojej wlasnie tak się objawialy kolki. Wyla cala noc ale jak ja się wzielo na rece i kołysało to się uspakajała. Może spróbuj podac herbake „plantex” albo 3 kropelki espumisanu.
Bezsenna – to wszystko zalezy od wady. Chyba mowisz o aparatach wyciąganych z buzi tak? Bo takie się nosi w okresie uzębienia mieszanego czyli w podstawowce. One sa tylko czesciowo skuteczne dlatego trzeba pozniej robic kolejne, bardziej precyzyjne. A który zab się skrzywil? Bo to może wina wychodzących 8. No ceny niestety sa jakie sa. Ja teraz mysle nad stalym ale 3tys nie latwo znalesc bedac samodzielna mamusi,a wiec chyba poczekam jeszcze troche.
No niestety każdej z nas brakuje snu. Ja chyba się przyzwyczailam i mi te 4 godziny na dobe starczaja. Choc czasem jest ciezko.
 
Katerinka - u nas refluks nie jest az tak mocny, ale dzieki niemu mamy czeste zapalenia oskrzeli niestety; poza ty ostatni antybiotyk rozwalil niezle przewod pokarmowy malego,w iec co zje to i tak wydala :-( do CZD musze sie zapisac jak najszybciej, ale... narazie i tak dostalismy leki a raczej cala sterte; no i wlasnie wrocilam z apteki, zeby sie dowiedziec ile mnie to bedzie kosztowac i zamowic czego nie ma i.... usiadlam - 500 zl:szok: i tak co miesiac; niestety mamy tez odstawic gluten i naprawde ja juz nie wiem co bede malemu dawac; ostatnio troszke utyl a ja go waze wczoraj i znow mamy spadek wagi:-( a ex ma w dupie - w zeszlym miesiacu dal mniej alimentow niz powinien a teraz nadal czekam; najgorsze jest tez to, ze i kasy brak juz - bo 2 m-ce bez alimentow przy takich kosztach, to mozna sie tylko pochlastac i sama nie wiem co ja mam mu dawac jesc, bo w sumie prawie we wszystkim jest gluten; moj maly jest bezmleczny - mleko juz dawno odstawil sam (bole brzucha - po kazdym mleku), zreszta on tez nietoleruje laktozy, wiec... wybor mam maly; jedynie co mi jadl, to kaszke manna na mleku z hippa i jogurt nestle (z produktow mlecznych) a teraz nawet to mamy odstawic; najgorzej wlasnie teraz sie czuje - taka bezradna; powinnam walczyc itd a ja.... nie wiem jak w tym wszystkim sie odnalezc;
zaraz ma przyjsc jeszcze kuratorka, by zobaczyc czy maly ma dobre warunki i wogole jego rozwoj i kontakt i pewna jestem ze sie doczepi,z e nie mamy lozeczka (bo nie mamy, bo mlody i tak nie spal w nim, wiec... oddalam)
a jutro jeszcze ta sprawa w sadzie i pewnie przepytywanie z lekow itd,a ja dopiero dzisiaj dostajac te leki nie jestem w stanie tego zapamietac - nazwa i dawka itd; w koncu w domu mam sciage co i jak brac; a lekow jest - 13:szok:

Bezsenna - oddaj Kubusia nawet na jedna noc do ex-a, bo Twoj organizm sie buntuje; niech zobaczy jak to fajnie a Ty - 19 idz spac; wiem,z e bedzie ciezko bez synka, ale... dasz rade i w koncu zregenerujesz sie troszeczke:tak:
 
Hej Dziewczyny ja tylko na chwileczke wpadlam. Wczoraj lekarka powiedziala, ze mam zapalenie krtani i ze jutro powinnam dostac gorszego kataru, mocniejszego bolu gardla (wczoraj mnie bolalo ale od suchego kaszlu, wiec takie jakby porysowane bylo) , mokrego kaszlu(mialam suchy) i moze temperatury ..... a ja sie z tego smialam i co? I jestem chora! Dobrze, ze mi wypisala antybiotyk, bo dzis rano myslalam, ze nie wyrobie :/ Na szczescie nie mam temperatury ( no moze troszeczke podwyzszona mam, ale na pewno nie wysoka), ale katar i kaszel przy bolu gardla mnie wkurzaja juz :/ Wykupilam leki i sie kuruje :/
Agazoja moja bratanica miala celiakie i nie mogla glutenu jesc, ale przy tym mogla laktoze(wiec moze troche inaczej) , jesli chcesz to moge poprosic Mame o przepisy, z ktorych kiedys korzystala, jak gotowala Malej.
Bezsenna ja tez mialam taki "etap" ..... to byl moj najwiekszy kryzys, chociaz mi Maly spal w nocy, ale budzil sie wczesnie rano i w sumie dalej tak jest, ale chyba juz sie po prostu przyzwyczailam do tego, ze sie juz nie wysypiam :) Lekarka jak mnie wczoraj zobaczyla, to od razu zapytala czy mam dziecko :) powiedzialam jej, ze mam i pytala o to czy pracuje .... powiedziala, ze widac po mnie, ze chodze zmeczona :) ja mam wiecznie podkrazone oczy, a ze nie lubie nakladac pudru i takich tam to od razu widac :)
cos jeszcze chcialam napisac, ale nie pamietam co :/ jutro ex przyjezdza, zobaczymy czy bedzie chcial dalej gadac o spacerach z Nikosiem ...... najgorsze jest to, ze ja sie zaczynam bac, ze jak powiem mu jutro, ze nie dam mu Nikosia samego na spacer, to on mi powie, ze mi nie zalatwi zaswiadczenia o zarobkach i pozwolenia na wyrobienie paszportu Malemu :(
 
a ja usiadlam na dupe,musze kupic nowy kran i w kuchni odpadl mi kurek od kuchenki i tam ulatnial sie gaz i jak sie okazalo mialam mala bombe zegarowa,facet chcial mi kuchenke odlaczyc ale narazie mi naprawil i czeka mnie zakup nowej,jakas rurka do tego za 100,podlaczenie i zalozenie gniazdka,i zas kurna raty,bo taka kuchenka troche pewnie kosztuje,zawsze cos cholera!!!
agazoja mi sie wydaje ze skoro dali ci tyle lekow to taki lekarz powinien dac ci tez spis rzeczy ,jakie mlody moze jesc a moze wybierzesz sie do dietetyka,moze on by ci pomogl,kurde z tym jedzeniem przerabane a tymi pieniedzmi jeszcze gorzej,ja juz mam wizje ze ja nigdy na prosta nie wyjde a moi ex sielanka zyciowa kurde,
a ty juz musisz dac rade,musisz wytzymac i nie daj sie na rozprawie,czekamy na wiadomosc
mloda to sie kuruj
a co do exa ja ci powiem tak,skoro nie bedziesz z nim to podaj go o alimenty,bo bez tego bedziesz tez musiala miec jego papiery a jak on ma taki dlugi ogon to ja nie moge,
a po drugie on ci laski nie robi,mops podobno ma wglad w takie sprawy,jak sie ojciec mocno uchyla a tobie juz nie duzo zostalo zeby ci tysiak przepadl tak naprawde
 
reklama
Mam dosc......rozmawialam z tym szmatławcem..dzis stwierdzil po raz kolejny zmieniajac zdanie ze "mozesz sobie isc do sadu i robic co chcesz nie interesujesz mnie" ..nie mial czasu przez 4 miesiace na spotkanie z synem................:-(a do coreczki jedzie pond 100 km na komunie z prezentem..pewnie kupil jej telewizor 42 calowy..bo ma wszytko...tak bardzo go nienawidze!nie cche aby moje dziecko mialo z nim nic wspolnego..gdyby nie te pieniadze odpuscialabym....................!serio..:( juz nie wytrzymuje on jest psychiczny powiedzialam"sam wybrales taki los wiec teraz ponos konsekwencje" a ON-"A DZIEKI KOMU TAKI WYBRALEM?" chce mi wmowic ze to przezemnie mnie zostawil?!no przepraszam......a wiesz wykorzystac cie tylko chcialam i dziecko sobie zrobic ..potem mozesz mnie zostawic.. :)wyzyje za 170 zl alimentow od panstwa:)mleko takie tanie po 10 groszy papmpersy to juz wogole smiechu warte 13 grodzy paczka i to 22o sztuk!:)w tym kraju zyc nie umierac:)teraz taka moda fajnie ze idziemy za trendami ze dzieci wychowuje jedno z rodzico a drugie udaje ze go nie ma... wyje juz od 3 godzin.....
 
Ostatnia edycja:
Do góry