reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

I ja mam tak samo fikusek1988 da to da, nie to nie :) z tym ze nie dzwoni i nie widzimy się :) ...bo po co :) - hihihi ...
A liczę tylko dług, który jej rośnie, no i przyjdzie odpowiedni moment :) .... oj przyjdzie .....
 
reklama
hehe to moj ex osobiscie mi kase daje,no ja mojemu dlugu podliczyc nie moge bo nie jest wpisany w akt,ale jestem zdania ze to ise i tak kiedys na nim zemsci:)
 
fikusek1988 zostałaś moją idolką chcę osiągnąć taki stan będzie chciał dzwonić będzie się udzielał to będzie nie to nie :tak: jeszcze mi pikawa wali jak dzwoni ale to już nie to co kiedyś........
 
Witajcie, ja jak zwykle na moment. U nas minął miesiąc. Maluszek ma chyba niesamowite kolki. Po kazdym jedzeniu z jakies 5 minut po płacze, kopie nozkami, macha raczkami, przez to ma kłopot z zasnieciem, zasypia dopiero 1,5 godziny po jedzeniu, czesto z wyczerpania. Podawałam espumisan, ale chyba przejde na sab simplex od dzisiaj. Poza tym uwielbia cycusia chociaz mu mało leci i potem dostaje butle mleka. Rano jeśli się da robimy sobie sesję śpiewająco- bajkową:-). Za dwa tygodnie na szczepienie, chodzimy sobie na spacerki bo wtedy śpi, a ja zacznę chyba sypiać na ławkach w parku:-pW nocy przesypiam 3-4 godzinki, ale i tak świat jest piękny:-) Tylko czasem zmęczenie daje o sobie bardzo znać. Nie znosi przebierania, zakładania pieluchy, czapki i bycia w jednej pozycji dłużej niż 10 minut- to i tak wyczyn. Śpimy sobie razem- znaczy śpimy i nie śpimy sobie razem. ;)Pozdrowienia dla wszystkich
 
Ostatnia edycja:
yenna o rany to juz miesiac minal ? :szok::szok::szok: masakra jak ten czas leci a ty to juz pewnie w pelni sil po cieciu :) dawaj kobito jakies foty dzidziolka :)

a jak sie musze pochwalic ze bylam dzisiaj na usg i moje dziecie jak na 35 tydz wazy 2600 normalnie gigancik :-):-) a jeszcze tyle przede mna nie mowiac juz o tym ze wygina sie tak ze brzuch o malo mi nie peknie
 
Jesteśmy we dwójkę :) Mały niestety wisi 24 h na cycku :/ Ja już nie daje rady i nie wiem czy dokarmiać czy nie. W szpitalu proponowali dokarmianie ale nie chciał w ogóle tknąć MM :/
 
Lonley Urodzilas juz ? Bo nie wiem czy sie nie pochwalilas czy ja cos przeoczylam hehehe.

Kochane tak jest na cycku, dzieci sa takie niespokojne, juz kilka kolezanek mi mowilo to samo i ja tez to przechodzilam. Wiec ja mysle, ze warto sie zastanowic nad tym :)
 
reklama
Do góry