reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

wiecie trenerka mowila ze przejsc terape bedzie nie lada wyczynem a zmierzenie sie z E w miedzy czasie tez nie bedzie latwe , uwiezcie mi ze myslalam ze gorzej byc nie moze ..... wczoraj znowu mialam maraton wyzwisk .... nie wytrzymalam i zadzwonilam do jego ojca i wszystko powiedzialam jaki to synek zloty jest ....... i powiedzialam tez ze jesli nie przemowi mu do glowy to ide na policje i usadze go ....... za 30 min uslyszalam tylko - pozalujesz s**o . ok nagralam by byl dowod , ale nie sadzilam ze stac go na cokolwiek ....... a jednak pomylilam siie :( wlamal mi sie na poczte i fejsa :] . ok pojechalam na policje zglosilam bo co bede czekac , a po powrocie widze wiadomosc ze wszystko jest jak bylo ..... ale kolego zapozno bo zglosilam , niestety teraz nie moge z fejsa kozystac :] Qrwa jak mozna byc takim czlowiekiem , bo ja tego nie pojmuje ...... ale juz nie dlugo .

lonly GRATULACJE
 
reklama
Margolcia A ja Cię rozumiem bardzo dobrze. Niektórzy mają skłonność do toksycznych związków (ja m.in.). Podjęłaś dobrą decyzję z tą terapią, bo bycie w chorym związku to uzależnienie jak każde inne a może i mocniejsze, bo to uzależnienie od drugiego żywego człowieka.
 
.... :( wlamal mi sie na poczte i fejsa :] . ok pojechalam na policje zglosilam bo co bede czekac , a po powrocie widze wiadomosc ze wszystko jest jak bylo ..... ale kolego zapozno bo zglosilam , niestety teraz nie moge z fejsa kozystac :] Qrwa jak mozna byc takim czlowiekiem , bo ja tego nie pojmuje ...... ale juz nie dlugo .

Margolcia28, nie wiem jakich narobił Ci tam szkód, ale to co zrobił jest karalne:
Za włamanie do cudzego komputera grożą im nawet dwa lata więzienia. Nowy kodeks karny wyraźnie stwierdza, że każdy, "kto bez uprawnienia uzyskuje informację dla niego nie przeznaczoną (...), przełamując elektroniczne, magnetyczne albo inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2" (art. 267, par. 1). Kara spotka również każdego, kto zniszczy, uszkodzi lub usunie informacje zawarte w sieci (art. 268, par. 1). W tym wypadku oprócz grzywny włamywaczowi grożą nawet trzy lata więzienia.

loney GRATULACJE !
 
loney GRATULACJE!!! a co do mleczka to tak jak dziewczyny kiedys pisaly - chcesz karmic piersia to nie dokramiaj butla. musi minac troszke czasu zanim laktacja sie ustabilizuje. ja przez pierwsze 3 dni wcale mleka nie mialam. chyba na 6 dobe ruszyl mi nawal pokarmu.
Margolcia powiem Ci, ze pomimo nieprzyjemnych rzeczy o jakich piszesz Twoj post odbieram pozytywnie. bo wkoncu przestalas byc bezwolna ofiara tego idioty i wzielas los we wlasne rece. brawo!!! i dobrze, ze dzialasz szybko, bo czasem i dluzej sie zwleka tym wiecej jest skrupulow. jedyne co9 teraz moge Ci zyczyc to konsekwencja :tak:
bezsenna chyba my tu wszytskie (wszyscy) na tym forum mamy taka sklonnosc. plus calkiem spory procent populacji, ktora nie trafila na to forum :no:
grunt to sobie to w pelni uswiadomic i poszukac zrodla problemu. mnie sie to w duzym stopniu udalo i owocem tego jest wkoncu normalny, zdrowy i szczesliwy zwiazek :tak:
wiec na wlasnym przykladzie wiem, ze da sie wysiasc z tej toksycznej karuzeli :tak:
 
Dałam na noc 30 ml butli. I nie ma porównania. Budził się w nocy co 2-3 h na cyca i zasypiał spokojnie. Ja mam pokarm, ale on się nim nie najada. Będę mu dawać 2 razy dziennie MM, rano i wieczorem. A tak cyca cały czas. Jest lepiej :)
 
fikusek1988 to masz z tym dobrz że szybko przestał były się dla Ciebie liczyć, bo u mnie jeszcze jak dzwoni to serducho szybciej bije, ale jest czadowy zostawił mnie z małym dzieckiem a dzwoni i się żali jaki on jest biedny i ciągnie tą sprawę z samochodem 10 miesięcy a ja już powiedziałam żeby nic nie robił sama sobie zrobię, sama nawet po niego pojadę ale odwleka to wszystko..... to jest ostatnia rzecz którą mamy do załatwienia tak jakby specjalnie to odwlekał.....
yenna1 jeszcze troszkę i będzie więcej spał dużo siły dla ciebie i buziole dla dzidzi
lonley gratulacje :-) one tak wiszą na początku znalazły się obcym świecie i przy cycuchu u mamisi czują się najbezpieczniej
margolcia28 pierwszy krok najgorszy chcieć to zmienić otowrzyć oczy i spojrzeć na to z boku bez emocji powodzenia

a osób tkwiących w takich związkach jest niestety dużo..... trzeba zacząć myśleć tylko o sobie, pokochać siebie
 
Devilto kjest karalne, ale jaki sad da mu 3 lata wiezienia za to ? Jestem pewna, ze zaden. Kodeks karny, a wydany wyrok to czasami dwie rozne rzeczy, tzn takie same, ale wyrok nieporownywalnie nizszy, jesli by bylo dokladnie jak w kodeksie to nawet sedzia by nie byl potrzebny. A czasem moze i szkoda:)

W kazdym razie Margolcia dobrze, ze to zglosilas, powolaja bieglego informatyka sprawdza mu komputer, moze przy okazji jakies nielegalne oprogramowanie :)
 
Jesteśmy we dwójkę :) Mały niestety wisi 24 h na cycku :/ Ja już nie daje rady i nie wiem czy dokarmiać czy nie. W szpitalu proponowali dokarmianie ale nie chciał w ogóle tknąć MM :/


Lonley GRATULACJE:) Pochwal sie zdjeciami maluszka:)
Dziewczynki które maja jeszcze nk i facebooka? Devil Ty masz?
 
Dałam na noc 30 ml butli. I nie ma porównania. Budził się w nocy co 2-3 h na cyca i zasypiał spokojnie. Ja mam pokarm, ale on się nim nie najada. Będę mu dawać 2 razy dziennie MM, rano i wieczorem. A tak cyca cały czas. Jest lepiej :)

Gratuluję pociechy.
Skoro masz mleko to się najada, i to, że chce ciągle jeść nie oznacza, że coś jest nie tak. Takie dziecko ma mały żołądeczek i wiadomo, że zje mniej, ale mleko matki szybciej się trawi dlatego domaga się częściej piersi. Nie dokarmiaj go, bo to nie ma sensu, a zobaczysz, że już niedługo wszystko się ureguluje. Przechodziłam to, więc wiem co mówię.
 
reklama
Do góry