reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
wiecie jak to jest babska ciekawosc ...... mimo zakazu wlazlam dzis na fejsa (najwyzej mi lapa skonfiskuja , ale jest drugi ) by zobaczec co ten ch** mogl na wyprawiac ........ i :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
nic nie zmajstrowal mimo ze tak grozil ........ jedynie usunol mi K i jego posty a dodal siebie do znajomych . o masakra ........ ubawilam sie . czlowiek ma 29 lat a gorzej niz moja trojka co ma 10 i 9 lat no i pol roku :-D:-D:-D

Devilku jak to jest z tymi facetami ........ powiedz jak rasowy męzczyzna,wytlumacz chodz troche :-)
 
lonely gratuluję i zazdroszczę pokarmu:-)
ja mojemu podaję pierś, ciumka sobie, a potem butla, teraz to już 90ml wypija. Jak się drze w niebogłosy a zdarza się to bardzo często to jedynie cycuś jest w stanie go uspokoić.
A co do zdjęć. Kurka jak się je dodaje/pokazuje?
 
carla z corcia zostanie babcia z reszta i ona mi pomoze zaraz po porodzie ze wszystkim :)

lonely gratulacje a tak sie nie moglas doczeka :) a ja ci doradze abys sie nie poddawala z cycuchem i karm caly czas, ja teraz zamierzam skorzystac z tego przywileju bo jak przypomne sobie walke z modyfikowanym: parzenie butelek, przygotowywanie mieszanki, noszenie goracej wody i mieszanki na spacerze jak za gorace to szukasz wody zimnej do schlodzenia albo za zimne juz bylo i tak w kolko, najgorzej poza domem bylo koszmar a tak cycucha wyciagasz i masz gotowe. Ja mam sztucznego po dziurki i mam nadzieje ze uda sie na naturalnym bo ze mnie cieklo a mala nie umiala i nie chiala ssac
 
no to my po imprezce,trwala do 3.30:) :-D:-D:-D nasmialam sie ,posiedzialam na luzie,pogadalismy sobie i oczywiscie byl pan od kawy i dzis ta kawe tez pilismy,oboje mamy nie fajna sytuacje i dzis np z dziecmi i jego synkiem bylismy na placu, super sie dogadujemy,mamy to samo poczucie chumoru i oboje kochamy dzieci,i tam jest ze to on tez zajmuje sie dzieckiem jak ma tylko wolne. narazie sobie kawkujemy a dalej sie zobaczy ,mi sie chumor poprawil ,zaczelismy sie razem usmiechac a wiec moze nie raz cos trzeba przejsc zeby kogos poznac :-):-):-)

margolcia co za pacan ja nie moge ALE NIE DAJ SIE CHAMOWI !!!! gnom jeden na takich tylko lac i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


jak chcecie karmic to zadnej butelki i tyle !!! dziecko sobie tak pociagnie ze mleka bedzie mialo dosc ,ja mam do dzis, i jeszcze walcze z kubusiem zeby go odstawic przez to jego chorowanie ale juz jestem blisko sukcesu,rano i wieczorem dostaje butle :))))
 
katerinka tak sie ciesze ze jakios to ci idzie ku lepszemu :):) oby tak zawsze
carla ja pamietam ze zawsze po spaniu sadzalam mala i jakos zalapala a jak sie buntowala w ciagu dnia to tez nic na sile tylko z tym ze ja zaczelam od jej 8 miesiaca zycia a na 1,5 roku skonczylam juz calkowicie z pampersami
 
Margolcia i nie staraj sie zrozumiec. to i tak niemozliwe. a im wiecej usilujesz sie wczuwac w jego chory umysl tym dalej jestes od zapomnienia o nim :no:
ja wiem, ze to takie proste nie jest jak sie nadal kocha. pamietam jeszcze siebie jak myslalam jak tu pomoc exowi, bo widzialam, ze z samym soba sobie nie radzi.
a prawda jest taka, ze musisz zajac sie soba i dziecmi. a on niech sam sobie siega swojego dna. i to nie Twoja rola by go z tego dna wyciagac, bo conajwyzej wlecisz tam razem z nim...
 
Ja dla swojego też chciałam pomóc mimo wszystko, ale już nie chcę. Dla mnie i dla synka najlepiej jakby zniknął. Z jego ojcem jest coraz gorzej, więc tylko straciłam czas.
 
reklama
margolcia wzruszylas sie tym??? powinna to olewac i nawet nie otwierac takihc linkow,on ci jedzie na psyche i o ty w tym chodzi naprawde a po co ci to????

carla no to oby tak dalej
a zobaczymy co bedzie heh
 
Do góry