reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

UWAGA!

Nestle apeluje do wszystkich konsumentów, aby zwrócić kaszkę bananową ,okres przydatności do spożycia do 2012 roku, kod kreskowy: 761303308973, ponieważ istnieje możliwość, że zawierają kawałki szkła! Kopiuj na status, chociaż nie jesteś rodzicem. Możesz uratować życie jakiegoś dziecka.

Nestlé Polska SA - Aktualności
nestle.pl
Producent szerokiej gamy artykułów spożywczych. Informacje o firmie, produktach, promocjach. Archiwum prasowe, Kariera..



 
reklama
Orchidea22 patrz bardziej na jego plusy niż minusy, a z czasem wszystko się "dotrze" :tak:

miska82 bardziej optymistyczna twoja wypowiedz i tak trzymać!!! I powodzenia z pracą, a porejstrowałaś się na ty c\różnych portalach co wyszukują oferty? a zaglądasz na Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - internetowa baza ogłoszeń o wolnych stanowiskach pracy w służbie cywilnej ? A jak dziecko trafia do żłobka, przedszkola jest taka faza że choruje, może jakieś witaminki albo coś na wzmocnienie niech lekarz zaleci? I dużo szczęścia w nowym domku :-)
 
witajcie kochani
nie mam czasu nawet na to aby was podczytywac, teraz w ogole nie mam na nic, choc mijaja szybko dni maluszek nie pozwala na chwile wytchnienia a jak juz to trzeba sie poswiecic starszaczkowi :) ale za tojak sie usmiecha pod noskiem we snie to normalnie widok jest rozwalajacy a do tego jak starsza przylezie i powie kocham cie to juz w ogole :):)
w skrocie powiem co u nas: maluszek rosnie malo placze jest cudowny tylko teraz chyba jakies problemy z brzuszkiem sie zaczynaja bo cos mi sie starsznie prezy i az zaplacze tak wolajac o pomoc, takze troche walcze z tym ale mam nadzieje ze sie unormuje wszystko choc uwazam na wszytsko co jem, poza tym jest starsznym przytulaskiem bo wyczul mamusine raczki :)

mam nadzieje ze jak mi podrosnie szkrabik to bede czesciej do was zagladac poki co pozdrawiam wszystkich i tak z ostatniej mojej strony wyczytanej to zobaczylam ze idzie ku dobremu wiekszosci z was z czego sie starsznie ciesze, mnie jak narazie dotkenlo tylko to "malutkie" "wielkie" synusiowe szczescie a kiedy bedzie to "mezczyznowe" to pewnie marne szanse hahaha niech wam sie uklada jak najlepiej pozdrawiam i buzka
 
Orchidea - ja czytałam, że to chodzi o francuską serię. Nestlé Polska SA - Aktualności

Miśka ja myślę, że córa zachorowała z tęsknoty. Komu dobrze, ja tyle lat mieszkałam sama, a teraz muszę się kisić ze starymi.
młodaMama - fajnie, że synuś zdrowy i wszystko w porządku. U nas obyło się bez kolek.
 
plakac juz nie mam sily , walczyc tym bardziej ...... poddalam sie . i przyjmuje wszystko bo co ma byc to bedzie .......... jedynie ro******la mnie od srodka kazde kolejne klamstwo i moja naiwnosc , tak kocha Krystiana taki jest dumny ........ nie ktore z Was widzialy jak potrafil walczyc wyzwiskami bo to "jego syn" a wczoraj oznajmil ze ma w dupie bo on ma tatusia i ze teskni ale ma w dupie ............ wiec po co bylo to wszystko . Kocham go ale wszystko umarło .............

no i zaczelam odreagowywac .... w czwartek bylam na baletach , wybawilam sie nie ziemsko bylo przecudownie . juz zapomnialam jak dzialam na facetow , poczulam sie znowu wyjatkowa i cudowna ...........
 
fikusek i katerinka ........ wlasnie dlatego nie pisze .......

carla .......... jestes jak emil wszystko wiesz lepiej , on tez uwaza ze to pokazowka ...... a wiesz chwale sie bo jest mi cudownie byc doceniana i szanowana , chwale sie bo jest mi wyjatkowo .........
 
Margolcia no ja sie ciesze, ze sie dobrze bawilas, czasem trzeba odreagowac...Tylko nie bardzo rozumiem jak mozesz sie czuc szanowana i doceniana po jakims wieczorze w klubie?? Szacunek i "docenianie" to niekoniecznie te rzeczy, ktore odczuwam jak kilku facetow mnie podrywa w knajpie :) Ze swojej strony odradzam Ci szukanie tam czegokolwiek. nie chce generalizowac, ale wiekszosc facetow ktora tak spedza swoj czas wolny raczej szuka innych rodzajow znajomosci niz Ty bys chciala. Masz 3 dzieci, po co Ci klubowicz?? I nie daj sobie zamydlic oczu tym ze ilustam gosci mowi CI jaka cudowna jestes. Nie mowie ze nie zaslugujesz na komplementy, to nie o to chodzi...Ale tak naprawde co ta osoba wie o Tobie? CO z tego ze sie jej spodobasz? No ekstra, tez mi szacunek :):). Fajnie sie troche dowartosciowac, ale nie wkop sie w kolejne bagno z gosciem ktory powiedzial, ze "zajebista dupa z Ciebie". Moga sobie gadac do woli kochana, a i tak sugerowalabym olanie tego, zebys nie poczula sie dowartosciowana czyms co dowartosciowaniem nie jest i prowadzi do blednych decyzji. prawdziwy komplemet pochodzi od osoby, ktora Cie zna, doecnia to jaka jestes..i wtedy mozna mowic o szacunku. Taka pozerke w klubie to kazdy kretyn uprawia, uwierz mi. Znajdz sobie kogos, kto bedzie Ci raczej przynosil kwiaty, a na spacerze zawsze szedl od strony ulicy zebys byla bezpieczna. Kogos kto na kazdym kroku pokaze ze jestes wyjatkowa przez to kim jestes. A nie ze spojrzy w Twe oczy i nagle stwierdzi woooooow! Bo na takiej plaszczyznie ciezko cos fajnego zbudowac,, tak kazdy potrafi. Innymi slowy - nastaw sie na szukanie ksiecia..a nie zaby w przebraniu, ktora zasypie komplementami od poczatku i obieca zlote gory :)

Fajnie jak faceci rzucaja sie na Ciebie w klubie, wiem o tym. Ale to tylko lekki podryw, nie mylmy tego z szacunkiem czy dowartosciowaniem. Bo czy facet ktory widzi Cie pierwszy raz w zyciu i nic o Tobie prawie nie wie, moze sprawic ze poczujesz sie cudowna?? A ilu on to juz mowil?? Tego samego wieczoru?? :) Nie daj sie tak od razu! Pamietaj, ze musisz sie szanowac jesli chcesz zeby ktos Cie szanowal. Nie pozwol zeby mozna bylo Cie kupic pierwszym, oklepanym i nieoryginalnym komplementem czy postawieniem drinka. Szukaj faceta, ktory bedzie chcial przede wszystkim rozmawiac, poznac Cie, a nie walic komplementy bez sensu od razu albo pchac sie z lapami. Nie daj sie kupic byle czym! Bo jesli Ciebie to juz dowartosciuje to z latwoscia polecisz w kolejne bagienko bezsensownej znajomosci. Zastanow sie czym dla konkretnego faceta jest wyjatkowa kobieta i omijaj szerokim lukiem tych dla ktorych wyjatkowa jest kobieta juz po 10 minutach znajomosci :)
Kurza stopa, alez nieskladnie to napisalam ;]
 
Margolcia no ja sie ciesze, ze sie dobrze bawilas, czasem trzeba odreagowac...Tylko nie bardzo rozumiem jak mozesz sie czuc szanowana i doceniana po jakims wieczorze w klubie?? Szacunek i "docenianie" to niekoniecznie te rzeczy, ktore odczuwam jak kilku facetow mnie podrywa w knajpie :) Ze swojej strony odradzam Ci szukanie tam czegokolwiek. nie chce generalizowac, ale wiekszosc facetow ktora tak spedza swoj czas wolny raczej szuka innych rodzajow znajomosci niz Ty bys chciala. Masz 3 dzieci, po co Ci klubowicz?? I nie daj sobie zamydlic oczu tym ze ilustam gosci mowi CI jaka cudowna jestes. Nie mowie ze nie zaslugujesz na komplementy, to nie o to chodzi...Ale tak naprawde co ta osoba wie o Tobie? CO z tego ze sie jej spodobasz? No ekstra, tez mi szacunek :):). Fajnie sie troche dowartosciowac, ale nie wkop sie w kolejne bagno z gosciem ktory powiedzial, ze "zajebista dupa z Ciebie". Moga sobie gadac do woli kochana, a i tak sugerowalabym olanie tego, zebys nie poczula sie dowartosciowana czyms co dowartosciowaniem nie jest i prowadzi do blednych decyzji. prawdziwy komplemet pochodzi od osoby, ktora Cie zna, doecnia to jaka jestes..i wtedy mozna mowic o szacunku. Taka pozerke w klubie to kazdy kretyn uprawia, uwierz mi. Znajdz sobie kogos, kto bedzie Ci raczej przynosil kwiaty, a na spacerze zawsze szedl od strony ulicy zebys byla bezpieczna. Kogos kto na kazdym kroku pokaze ze jestes wyjatkowa przez to kim jestes. A nie ze spojrzy w Twe oczy i nagle stwierdzi woooooow! Bo na takiej plaszczyznie ciezko cos fajnego zbudowac,, tak kazdy potrafi. Innymi slowy - nastaw sie na szukanie ksiecia..a nie zaby w przebraniu, ktora zasypie komplementami od poczatku i obieca zlote gory :)

Fajnie jak faceci rzucaja sie na Ciebie w klubie, wiem o tym. Ale to tylko lekki podryw, nie mylmy tego z szacunkiem czy dowartosciowaniem. Bo czy facet ktory widzi Cie pierwszy raz w zyciu i nic o Tobie prawie nie wie, moze sprawic ze poczujesz sie cudowna?? A ilu on to juz mowil?? Tego samego wieczoru?? :) Nie daj sie tak od razu! Pamietaj, ze musisz sie szanowac jesli chcesz zeby ktos Cie szanowal. Nie pozwol zeby mozna bylo Cie kupic pierwszym, oklepanym i nieoryginalnym komplementem czy postawieniem drinka. Szukaj faceta, ktory bedzie chcial przede wszystkim rozmawiac, poznac Cie, a nie walic komplementy bez sensu od razu albo pchac sie z lapami. Nie daj sie kupic byle czym! Bo jesli Ciebie to juz dowartosciuje to z latwoscia polecisz w kolejne bagienko bezsensownej znajomosci. Zastanow sie czym dla konkretnego faceta jest wyjatkowa kobieta i omijaj szerokim lukiem tych dla ktorych wyjatkowa jest kobieta juz po 10 minutach znajomosci :)
Kurza stopa, alez nieskladnie to napisalam ;]

masz racje ......... ja nie szukam faceta ani zwiazku , nie potrzebuje tego teraz ..... ale po tylu miesiacach ponizania milo uslyszec od faceta ze jestem zajebista .......... no i poszlam ze znajomymi i nawet jesli byli ci przeciwnej plci wstawieni i alkohol przemawial to bylo to mile .

ale widze ze teksty na podryw tez sie zmienily ........ jeden pan podrywal mnie na slowa "przepraszam nie chce naruszac Twojej przestrzeni osobistej ale czy moge z Toba zatanczyc " to bylo fantastyczne :D
 
reklama
Do góry