reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
No !
Kurde, bo powiem Wam szczerze, że ile można znosić te jej prowokacje, teksty pożal się itp. Osobiście odechciewało mi się tu cokolwiek pisać.

Teraz zabieram się za nadrabianie i pisanie :)
 
katerinka111 wiesz moja mama sama mieszkała kilka lat i nagle ma na głowie córę i to jeszcze z wnukiem, naprawdę mogę na nią liczyć, jak chcę gdzieś wyjść nigdy nie robi problemów z aby zostać z małym, kiedyś nawet pojechałam na weekend tak że 2 tygodnie plus weekend sama zajmowała się wnukiem, tylko nie może pozbyć się swoich rzeczy, nie nalegam i nic nie robię na siłę... z czasem może sama odda pokój :-) a jak tam wysypka u Kubulka?
aneek a co tam u Ciebie słychać po nocy nie sypiasz ;-)

dziewczyny ja pracuję w barakach na środku pola choroba jak rano w nich zimno!!!! jesień drogie Panie jesień :-(
 
U mnie jakoś leci, już po wszystkich rozprawach, całe zadłużenie ex prawie spłacił, przedwczoraj był, byliśmy w rynku z Kubusiem, w zoo.. Kuba był przeszczęśliwy:) Jakoś powoli leci, komornik zajął się z kolei moim ojcem który ma wobec mnie i mojego brata ponad 40 tys zadlużenia i.. w ubiegłym miesiącu dostaliśmy po ponad 500 zł, może go coś tknęło? Ma firmę i chyba boi się aby nie było problemow bo już komornik dowiedział się wszystkiego z ZUS, US.. także dziewczynki, na każdego kiedyś przyjdzie pora aby spłacił swoje długi czy winy.. Ale mimo to, "dziadek" się nie pofatygował aby pierwszy raz zobaczyć wnuka
 
no ja się cieszę bo mam troszkę luzu finansowego.. i ostatnio anwet mama zaopiekowała się nocką Kubusiemm z kuzynką i bratoową ruszyłyśmy na świętowanie moich urodzin do.. klubu gejowskiego:D było super, nigdy się tak nie wygadałam i wybawiłam jeszcze:)
 
reklama
aneek to fajnie że jakoś do przodu idzie, a ja kiedyś też się bawiłam w klubie gejowskim i powiem super było stawiali drinki, wybawiłam się, wygdałam i nikt nachalnie z łapami się nie pchał, śmiałyśmy się że kolega gej to lepsza wersja przyjaciółki ;-) To sto lat i zdrówka z okazji urodzin :-)
 
Do góry