reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
Witam;-)
Rzeczywiście w tej Polsce coraz gorzej się dzieje:-(Nawet myśleć się nie chce co dalej będzie.
Carlaa - zawsze zdanie możesz zmienić w sprawie ślubu:-DMówi się,że to papierek,który niczego nie zmienia. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć,że czasem ślub się przydaje.Miałabym sporo problemów gdybym go nie miała. A jeśli chodzi kasę to warto jej trochę wydać na ten cel tym bardziej,że rodzice chcieli pomóc. Przeżycie niezapomniane. Ale rozumiem też Twoją dumę. Też nie lubię być zależna od nikogo, nawet rodziców;-)
Olka22 - fajny ten program z up. Może uda Ci się i skończy się to etatem:-)

My też chyba wakacje spędzimy na wsi u rodziców i może wrócimy do siebie. Ale jesienią może polecimy do przyjaciół do UK na kilka dni. Chcę pokazać mojemu Jaśkowi Londyn. Tylko obawiam się trochę lecieć z nim sama. Czy może któraś z Was leciała z takim maluchem?
 
czesc Dziewczyny
Mam takie pytanie . Ja teraz szukam pracy(poki nic nie widac) i jesli ktos mnie zatrudni np na okres 3 miesiecy z umowa na pelny etat to czy po tym okresie jesli juz sie dowie ze jestem w ciazy zostane na lodzie czy np on wtedy musi mi przedluzyc umowe o prace? Nie wiem czy dobrze napisalam ale jestem w trakcie szukania pracy i nie wiem czy jest sens czy lepiej poszukac kogos "znajomego" kto mnie zatrudni i zaplacic mu ta skladke i podatek za mnie.
 
ale to musi byc umowa o prace niestety umowa zlecenie i umowa o dzielo sie nie licza :baffled: tak jak pisze Carla musisz byc w 12 tyg ciazy w momencie podpisania umowy wtedy pracodawca musi Ci ja przedluzyc do dnia porodu
 
Dzieki Wam bardzo .teraz jestem w 11 tygodniu i jeszcze tydzien dwa postaram sie znalesc prace gdzies legalnie a jak nie to popytam znajomych kto mnie zatrudni ,mysle ze znajde kogos a zus i jakies skladki oplace z wlasnej kieszeni by tylko dostac jakies macierzynskie .
Dziekuje bardzo raz jeszcze
 
reklama
Carlaa też kiedyś uważałam że ślub to tylko formalność ale teraz inne mam zdanie na ten temat to takie przypieczętowanie ja wiem że i po ślubach ludzie się rozstają ale ślub to jednak poważna deklaracja obojga dla mnie teraz może jak kiedyś bym miała takie zdanie nie byłabym teraz w tej sytuacji co jestem a może musiało wszystko się porozwalać żebym na nowo musiał poukładac piorytety w mojej głowie???? A może nich prawie mąż zadziała jednak i powie że zdecydowaliście się skorzystać z pomocy? Ja też jeśli kiedyś będę mogła chętnie pomogę synowi kasowo przy ślubie :tak:
olla no to nie masz wyboru misisz zdać prawko dla dobra córci ;-)

eweline48 ci co na wyspch mieszkają ciągle latają z dziećmi ja tylko słyszałam że za wózek się nie pąłci a już za fotelik tak :-D
 
Do góry