reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
samotna-miedzy-ludzmi to ty musisz być temperamentna babeczka:-)
a z tymi pannami bym w sumie aż tak nie przesadzała bo durak od mojego syneczka też panna, już zapomniałam :-D:-D:-D:-D

Carlaa je też rzucam fajnieczenie już popalam z jednego do trzech dziennie a jeszcze z rok temu jak przestałam karmić to chyba z pakę dziennie - dzięki durakowi :wściekła/y: A przykre że rodziny się muszą rozdzielać za pracą :-( a nas za 2 tygonie ma już nie być :-( znowu cv durne rozmowy ahhhhhhhh nie chcę już :-(
a z tą ciążą dobrze myślisz fajnie żeby się wszystko poukładało po waszej myśli
 
Ostatnia edycja:
W skorpionie najgorzej mieć wroga ponoć, koziorożce i strzelce też są ciężkie, nie wspomnę o baranach. Jestem ciężka do życia i cholernie uparta, zbyt dumna i świadomie potrafię ranić. Aa i nie polecam ryb na partnera- byłam z takim długo, dawca też ryba. Moim zdaniem facet ryba to kompletny niewypał.
Jaimis M. już wie co go czeka :) We wrześniu mamy rozmawiać na poważnie, ale przyszły rok jest pewny :) Muszę rzucić fajki, odstawić tabletki i można myśleć. Ja myślę że musiałabym urodzić tak, żeby od września dziecko do żłobka dać po macierzyńskim- masakra co ja tu w ogóle piszę hahaa jaka zapobiegliwa :D

A moje serduszko leci do Kanady 23.06 :( Mam nadzieję ze tam moja ukochana siostra odnajdzie szczęście... Oby na lotnisku mieli pontony bo zaleję ich tam moimi łzami ;(
:-D:-D ja strzelec, a moja córa koziorożec. a i nie polecam bliźniąt na partnerów z wiadomych względów;-)
Carlaa rozstania z rodziną są ciężkie, jak się jest ze sobą zżytym, ale jak Twojej siostry nic tu nie trzyma, to dobrze robi, ze stąd wyjeżdża. Moja od września mi ucieka do Francji.
 
Raczkowa hahahaha dziękuję Ci bardzo:-DJa koziorożec jestem.No i może trochę złośliwa jestem:-D

Samotna w ciąży jeśli uda Ci się podjąć pracę to uważaj na kontrolę z ZUS-u.Z tego co wiem kontrolują nawet kobiety w ciąży, a zwłaszcza takie,które są krótko zatrudnione i od razu l4. Jeśli lekarz będzie wypisywał Ci zwolnienie zwróć uwagę żeby wypisał Ci "2" czyli,że możesz chodzić,wtedy w razie kontroli masz wytłumaczenie,ze np. do apteki wyszłaś.

Carlaa fajnie,że podjęłaś decyzję o drugim dziecku. Fakt, kasa to istotny problem,ale tego nigdy nie będzie w sam raz:-DNa pewno masz wiele rzeczy po starszej i na pewno dacie radę. Czas płynie i nie ma co odkładać takiej decyzji. Ja zawsze chciałam mieć dwójkę urwisów, ale cóż...

Jaimis powodzenia i wytrwałości w szukaniu pracy.

A jeśli chodzi o ślub to mnie to ten "papierek" dosłownie uratował mi życie. Gdyby nie to,że byłam żoną zostałabym bez mieszkania, pieniędzy z polisy i bez renty. Gdy brałam ślub do głowy mi nie przyszło,że będzie on miał takie znaczenie w moim życiu.

A nie wiecie czy ten fotelik to obowiązkowo muszę mieć w samolocie? Chciałabym liczbę rzeczy ograniczyć do minimum bo ręce tylko dwie, a jeszcze dochodzi jakaś torba albo nawet dwie no i dziecko:-D
 
Moj facet jest koziorozec (ex,przyszly,niedoszly )i uparty jak osiol ale to u nich rodzinne .Powiem wam ze jak ktos sie dowie ze jestem skorpion i widzi przed soba 100%rudzielca to w szoku jest hahah Pozniej tylko mowia ze to nie prawda ze skorpiony sa wredne ,falszywe itp i to fakt bo nei jestem zlosliwa ,staram sie byc dobrym czlowiekiem ,chodze usmiechnieta od ucha do ucha (az zmarszczek dostalam) ale.... niech mi ktos tylko na odcisk nadepnie albo zrobi krzywde komus kogo kocham to do konca zycia nie zapomne i odegram sie chociazby za 20 lat jak ta osoba juz nie bedzie wiedziala o co chodzi .Poki co nikomu nic nie zrobilam ,staram sie.
 
wrzesień też jest ok, wrzesień to znak zodiaku panna, a dla mnie panny są najfajniejsze ;) Ja jestem baran żeby nie było :)

ja tez bardzo dobrze dogaduje sie z pannami i uwielbiam te charaktery:)) dlatego tez mam nadzieje ze nie urodze po terminie bo chce zeby moja Córcia tez była Panna:))
 
eweline ale jaki fotelik w samolocie? nie jestem pewna ale w kabinie chyba nic nie masz, a dzidziusia przewozisz na rekach przypietego do ciebie:)
 
reklama
samotna no i tu bede zmuszona sprowadzic Cie na ziemie niestety o za wiele nie mozesz sie starac jakies smieszne rodzinne ale to groszowe sprawy no i o ile nie przekroczylas dochodu za poprzedni rok :baffled: tak na prawde to zdane jestesmy na siebie i laske albo nielaske alimentow
 
Do góry